Avico Greentop

Eladó családi ház
Komárom, földszint

+ 16 kép 1/19
69 990 000 Ft69.99 M Ft 1 166 500 Ft/m2
2 szoba
60 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 445 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 177
Horváth Boglárka
Horváth Boglárka független ingatlan-tanácsadó

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Fürdőközeli családi ház Komáromban – ahol a gyógyfürdő valóban sétatávolság
Komárom egyik legkedveltebb, fürdőközeli részén, a Táncsics Mihály utcában kínálom megvételre ezt a jó állapotú, szinte teljes körűen felújított családi házat, rendezett, körbekerített telken.

Az ingatlan igazi értéke a lokáció. A gyógyfürdő szó szerint néhány perc séta – akár köntösben, papucsban is elérhető. A házzal szemben park található, a városközpont pedig kényelmes gyalogos távolságban van. A környék kifejezetten népszerű a nyugodt, kisvárosi életformát keresők körében.

A kb. 60 m²-es hasznos lakótér jól átgondolt elrendezésű: konyha-étkező, kamra, felújított fürdőszoba, előszoba, valamint két egybenyíló szoba, amely ideális nappali + háló kialakításra. Az ingatlanhoz egy kis terasz is tartozik. A közel 25 m²-es szuterén szint pedig számot lehetőségeket tartogat: tárolásra, műhelynek, nyári konyhának, hobbiszobának.

A ház az elmúlt években jelentős műszaki megújuláson esett át. Külső szigetelést kapott, ahol indokolt volt, új nyílászárókat építettek be, valamint a víz– és villanyhálózat is felújításra került. A fürdőszoba modern, esztétikus kialakítást kapott.

A fűtést korszerű elektromos panelek, nagy teljesítményű, fűtésre optimalizált LG Dual Inverter klíma, valamint elektromos hőtárolós kályha biztosítja, éjszakai árammal kiegészítve. Ezen kívül egy cserépkályha is használatba vehető, de ez felújítást igényel.

A 445 m²-es telek élhető méretű, könnyen karbantartható, rendezett és körbekerített. Egy kétállásos fedett kocsibeálló és egy kerti tároló tovább növeli a praktikumot, a részben térkövezett beálló pedig kényelmes parkolást biztosít.

Ez az ingatlan nem egy nagycsaládos otthon. Ideális lehet párok, akár nyugdíjas pár számára, vagy azoknak, akik lakásból szeretnének kertkapcsolatos, mégis könnyen fenntartható házba költözni.

Az ingatlan kizárólag velem, előre egyeztetett időpontban tekinthető meg.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

2 szobás családi házak ára Komáromban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komárom m² ár
1167 e Ft
591 e Ft -97%
Ennek az ára
Komárom átlagár
69.99 M Ft m Ft
38.1 m Ft -84%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komárom, földszint

Eladó családi házak a környékről

Komárom
Eladó családi ház

Komárom

380 M Ft
7 + 1 szoba
275 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

61 M Ft
4 + 1 szoba
167 m²
Tárkány
Eladó családi ház

Tárkány

5.9 M Ft
3 szoba
74 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

37 M Ft
5 szoba
136 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

36.23 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Komárom, Koppány vezér utca
Eladó családi ház

Komárom

87.785 M Ft
4 szoba
224 m²
Tát, Fő út
Eladó családi ház

Tát

46.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Dömös
Eladó családi ház

Dömös

33 M Ft
2 szoba
194 m²
Kesztölc
Eladó családi ház

Kesztölc

129.9 M Ft
8 szoba
210 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

180 M Ft
8 szoba
510 m²
Szomód
Eladó családi ház

Szomód

65 M Ft
6 szoba
240 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

131.2 M Ft
6 szoba
280 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

36.23 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
Tatabánya, Újváros lakótelep
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
3.91 ha
0 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

60.972 M Ft
3 szoba
73 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

58.898 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

69 M Ft
4 szoba
140 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Úny, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Úny

20 M Ft
3 szoba
63 m²
Tatabánya, Alsógalla
Eladó családi ház

Tatabánya

57 M Ft
4 + 1 szoba
205 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.689 M Ft
2 szoba
50 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom