Seven Pearl

Eladó családi ház
Komádi

+ 17 kép 1/20
15 900 000 Ft15.9 M Ft 289 091 Ft/m2
2 szoba
55 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 2192 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 806
Mester Tibor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

CSALÁDI HÁZ ELADÓ KOMÁDIBAN - NAGY TELEKKEL, CSENDES KÖRNYEZETBEN!

Ha nyugalomra, tágas térre és vidéki életérzésre vágysz, akkor ez az ingatlan Neked szól!

Telekméret: 2192 m2 - tökéletes gazdálkodásra, kertészkedésre vagy csak szimplán élvezni a tereket.

A ház hasznos alapterülete: 55 m2 - minden megtalálható benne, amire egy családnak szüksége lehet.

Felépítés: beton alap, tégla falazat - masszív, időtálló szerkezet.

Teljes közművesítés - víz, villany, gáz, csatorna.

Helyiségek:
- Két kényelmes szoba ( három is kialakítható)
- Konyha + étkező
- Fürdőszoba
- Kamra
- Közlekedő
- Különálló kazánház vegyestüzelésű kazánnal

Csendes, forgalomtól mentes utca - ideális pihenésre, nyugalomra vágyó családnak.
Lehetőség gazdálkodásra, állattartásra, veteményes kialakítására, a hatalmas kert csak Rád vár!

A hirdetésben tervezett látványképek is meg vannak jelenítve, hogy segítsenek a végleges megjelenés pontosabb elképzelésében!

További információért hívjon bizalommal akár hétvégén is. Megtekintésre telefonos egyeztetés alapján van lehetőség. Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási, felújítási hitelek, valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Komádiban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komádi m² ár
289 e Ft
201 e Ft -43%
Ennek az ára
Komádi átlagár
15.9 M Ft m Ft
20.5 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komádi

Eladó családi házak a környékről

Komádi
Eladó családi ház

Komádi

11.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Komádi
Eladó családi ház

Komádi

39.9 M Ft
6 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Komádi
Eladó családi ház

Komádi

5.99 M Ft
4 szoba
115 m²
Komádi
Eladó családi ház

Komádi

19.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Komádi, 4138 Komádi, Szív utca 1
Eladó családi ház

Komádi

8.96 M Ft
1 + 1 szoba
145 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Komádi
Eladó családi ház

Komádi

11.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Komádi
Eladó családi ház

Komádi

34.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Komádi
Eladó családi ház

Komádi

68.9 M Ft
3 szoba
153 m²
Komádi
Eladó családi ház

Komádi

7.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

139 M Ft
6 szoba
240 m²
Komádi
Eladó családi ház

Komádi

27.9 M Ft
3 szoba
81 m²
Komádi
Eladó családi ház

Komádi

7.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Komádi