Oasis Residence

Eladó családi ház
Kóka

71 900 000 Ft71.9 M Ft 773 118 Ft/m2
3 + 1 szoba
93 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 811 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Molnár Imre
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Új építésű, önálló családi ház eladó Kókán !Megvételre kínálunk egy nappali + 3 szobás , 93 m2 hasznos alapterülettel rendelkező új építésű ingatlant, 811 m2 telekkel.Műszaki tartalom:Falazat: 30 cm vastag nútféderes tégla teherhordó falak. Födém és tető: Hagyományos fafödém, elegáns antracit színű betoncserép fedéssel. Szigetelés: 15 cm vastag EPS homlokzati hőszigetelő rendszer, 10 cm Austrotherm AT-N100 lépésálló aljzatszigetelés és 25 cm ásványgyapot szigetelés a vízszintes födémen. Nyílászárók: Kiváló hang- és hőszigetelésű, 6 légkamrás ablakok, 3 rétegű üvegezéssel. Fűtési rendszer: Korszerű és környezetbarát hőszivattyú, minden helyiségben komfortos padlófűtéssel. Az ingatlan belső megjelenése saját igényei szerint alakítható. A riasztórendszer és az elektromos kapumozgató automatika védőcsövezése (előkészítése) az árban foglaltatik.Ütemezés és Finanszírozás:Várható átadás: A vállalkozási szerződés megkötésétől számított 9 hónapon belül. Elérhető állami támogatások: Az ingatlan a személyi és jogszabályi feltételek teljesülése esetén alkalmas a CSOK Plusz és az Otthon Start programok igénybevételére. Díjmentes hitelügyintézéssel segítünk Önnek megtalálni a legkedvezőbb konstrukciót! További információért, részletes műszaki tartalommal kapcsolatos kérdések esetén várom hívását.Fogyasztóvédelmi tájékoztatás: A hirdetésben szereplő leírások és illusztrációk tájékoztató jellegűek, nem minősülnek közvetlen ajánlattételnek. Az állami támogatások (CSOK Plusz, Otthon Start) és hitelkonstrukciók igénybevétele a mindenkori jogszabályi feltételeknek és a hitelintézetek egyedi bírálatának függvénye, melyek teljesüléséért a hirdető felelősséget nem vállal.
Várom megtiszeltő érdeklődését:
Molnár Imre: +3670/777-6342

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

4 szobás családi házak ára Kókán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kóka m² ár
773 e Ft
543 e Ft -42%
Ennek az ára
Kóka átlagár
71.9 M Ft m Ft
57.4 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kóka

Eladó családi házak a környékről

Kóka
Eladó családi ház

Kóka

79.8 M Ft
5 szoba
206 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

29 M Ft
4 szoba
146 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

44.9 M Ft
4 szoba
74 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

37.7 M Ft
2 szoba
52 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

20 M Ft
2 szoba
60 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Kóka, Rét utca
Eladó családi ház

Kóka

20.7 M Ft
4 szoba
112 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

67 M Ft
5 szoba
131 m²
Kóka, Tabán utca
Eladó családi ház

Kóka

38.4 M Ft
5 szoba
165 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

64 M Ft
5 szoba
200 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

29 M Ft
4 szoba
146 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

65 M Ft
5 szoba
169 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

67 M Ft
5 szoba
131 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

67 M Ft
4 + 1 szoba
131 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

67 M Ft
5 szoba
131 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

46.91 M Ft
2 szoba
43 m²
Újlengyel
Eladó családi ház

Újlengyel

77.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Villány
Eladó családi ház

Villány