City Pearl

Eladó családi ház
Kóka

69 900 000 Ft69.9 M Ft 728 125 Ft/m2
4 szoba
96 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 633 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998490
Láng Vera
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ, KÜLÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ ELADÓ KÓKÁN – 633 M²-ES SAROKTELKEN

Kóka lakóövezeti részén, saroktelken kínálunk megvételre egy új építésű, magas műszaki tartalommal készülő, különálló családi házat. Az ingatlan egyszintes, korszerű gépészettel és hőszivattyús fűtési rendszerrel rendelkezik.

Az ingatlan jellemzői és elosztása:

– Helyiségek: 3 hálószoba és egy amerikai konyhás nappali

– Kiegészítő helyiségek: Külön kamra, háztartási helyiség és külön mellékhelyiség biztosítja a praktikus helykihasználást

– Kültér: 15 m²-es nyitott terasz, amely közvetlen kapcsolatban áll a nappalival

– Telek: 633 m²-es saroktelek, amely adottságai révén alkalmas kertépítésre, kerti pihenő vagy medence kialakítására is

Műszaki tartalom és gépészet:

– Fűtés: Energiatakarékos hőszivattyús rendszer, minden helyiségben padlófűtéssel

– Szigetelés: Az épület a hatályos energetikai követelményeknek megfelelő homlokzati és födémszigeteléssel készül

– Nyílászárók: Hőszigetelt üvegezésű műanyag nyílászárók

– A megadott műszaki tartalommal a várható energetika: A

– Előkészítések: Klímaberendezés alapcsövezése (igény esetén választható egységekkel), valamint elektromos kiállások minden helyiségben kialakítva

– Kerítés: Esztétikus betonlábazatos kerítés fa lécezéssel

– Kert: A vételár tartalmazza a teljes tereprendezést

Választható belső kialakítás
(a vételár részét képezi a megadott értékhatárig):

– Burkolatok: 4 500 Ft/m²

– Beltéri ajtók: 40 000 Ft/db

– Szaniterek: Összesen 500 000 Ft értékig választhatóak

Az értékhatárokat meghaladó egyedi igények esetén felár fizetendő.

Lokáció és infrastruktúra:

Kóka rendezett, családbarát település. Az ingatlan közelében buszmegálló, valamint pár perces távolságon belül élelmiszerüzletek, óvoda és iskola is elérhető. A főváros közúton és a környező vasútállomásokon keresztül is jól megközelíthető.

Kivitelezés:

– Megbízható háttérrel rendelkező kivitelező

– Referenciamunkák előzetes egyeztetés alapján megtekinthetők

Hitelügyintézés:

– Teljes körű, bankfüggetlen hitel- és támogatáskezelés (pl. CSOK Plusz) biztosított

Várom megtisztelő hívását az ingatlan részletes műszaki ismertetésével és megtekintésével kapcsolatban!
Érd.: Láng Vera: +36/30-438-69-12 email: lang.vera@dh.hu

Referencia szám: HZ056956

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás családi házak ára Kókán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kóka m² ár
728 e Ft
554 e Ft -31%
Ennek az ára
Kóka átlagár
69.9 M Ft m Ft
55.7 m Ft -25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kóka

Eladó családi házak a környékről

Kóka
Eladó családi ház

Kóka

64 M Ft
5 szoba
200 m²
Kóka, Tabán utca
Eladó családi ház

Kóka

38.4 M Ft
5 szoba
165 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

79.8 M Ft
5 szoba
206 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

65 M Ft
5 szoba
131 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

67 M Ft
5 szoba
131 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

44.9 M Ft
4 szoba
74 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

65 M Ft
5 szoba
169 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

67 M Ft
4 + 1 szoba
131 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

44.9 M Ft
4 szoba
74 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

68.5 M Ft
6 szoba
240 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

20 M Ft
2 szoba
60 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Kóka
Eladó családi ház

Kóka

29 M Ft
4 szoba
146 m²
Kóka
Eladó családi ház