Astora Márvány8

Eladó családi ház
Kistarcsa

+ 17 kép 1/20
329 000 000 Ft329 M Ft 1 061 290 Ft/m2
5 szoba
310 m²
építés éve:2009

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 763 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769702
Földi Zsuzsanna
Új-Lak Bázis Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kistarcsa legkeresettebb részén eladó, egy minden igényt kielégítő, modern, akár távolról is vezérelhető OKOS OTTHON!

Kistarcsa Fenyvesligeti részén eladó egy 2009-ben épült, 763nm-es saroktelken elhelyezkedő 310nm lakóterülettel rendelkező, 5 szobás, 2 fürdőszobás családiház. A ház tervezése átgondolt, kivitelezése hibátlan. Első osztályú anyagokból, modern építészeti megoldásokkal épült és számos egyedi elgondolás valósult meg a tulajdonosai által.

A teljesség igénye nélkül pár extra:
- klimatizálás kútvízzel
- elektromos redőnyök-árnyékolók és ablakok, csillag világítás több helyiségben, dimmelhető világítás
- Fal-mennyezet fűtés és hűtés (fan-coil), szellőztető rendszer hővisszanyeréssel.
- 10kW-os napelem rendszer, kandalló,
- garázs 3 autó részére(fűtött autólejáróval), borospince,
- kandalló, központi porszívó
- 10m3-es esővíztároló, víz lágyító, automata öntöző rendszer, saját patakkal, stb.

Az ingatlan pontos felszereltségéről-extráiról akár a személyes megtekintés alkalmával is tájékoztatom.

Bármi kérdés esetén, vagy a megtekintéshez szükséges egyeztetés céljából, kérem keressen elérhetőségeim egyikén.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: HZ057848-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18.

5 szobás családi házak ára Kistarcsán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kistarcsa m² ár
1061 e Ft
858 e Ft -24%
Ennek az ára
Kistarcsa átlagár
329 M Ft m Ft
181.6 m Ft -81%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kistarcsa

Eladó családi házak a környékről

Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Kistarcsa
Eladó családi ház

Kistarcsa

99.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Kistarcsa
Eladó családi ház

Kistarcsa

94.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Kistarcsa
Eladó családi ház

Kistarcsa

230 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Kistarcsa
Eladó családi ház

Kistarcsa

114.99 M Ft
5 szoba
119 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Kistarcsa, Szigetvári utca
Eladó családi ház

Kistarcsa

94.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Kistarcsa
Eladó családi ház

Kistarcsa

150 M Ft
3 szoba
110 m²
Kistarcsa
Eladó családi ház

Kistarcsa

269.99 M Ft
8 szoba
0 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Kistarcsa
Eladó családi ház

Kistarcsa

94.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Kistarcsa
Eladó családi ház

Kistarcsa

80 M Ft
3 szoba
95 m²
Kistarcsa, Rozmaring utca
Eladó családi ház

Kistarcsa

299 M Ft
4 szoba
305 m²
Kistarcsa
Eladó családi ház

Kistarcsa

95 M Ft
4 szoba
111 m²
Érd
Eladó családi ház