NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Kiskunlacháza

+ 9 kép 1/12
99 000 000 Ft99 M Ft 933 962 Ft/m2
4 szoba
106 m²
építés éve:1995

Részletes adatok

Telekméret: 540 m2
Fűtés: Héra
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 199
Bézsenyi Tamás
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

- 540 m2-es belterületi telken álló, a Duna parthoz egész közel, hátulról erdővel határolt ingatlan
- Budapesttől 40 km-re délre a Duna mellett, Kiskunlacháza-Duna parton eladó egy 1995-ben épült, 106 m2-es családi ház!
- két szinten 4 szobás,(nappali + 3 háló)
-dupla komfortos, 2 fürdőszobával
- összközműves, gázfűtés és klíma van
- thermo üvegezett fa nyílászárók, szúnyoghálóval
- beépített, gépesített konyha
- a bejáratnál fedett terasz, télikert
-40 m2-es száraz pince van alatta, műhelynek és tárolónak kiváló
- 48 m2-es fedett gépkocsibeálló
- rendezett, térkövezett udvar
Környék és közlekedés
- autóval Ráckeve 6 km a Duna menti úton, Kiskunlacháza központ is ugyanilyen távolságra van
- Budapest az 51-s úton, M0-ig 30-35 perc
- nyaralóhelyi környezet, strand, csónakház, stégek, jó lakóközösség

Ha felkeltette érdeklődését ez a remek ingatlan, további információkért, a megtekintés egyeztetésért bizalommal keressen!
Figyelem! Az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült,pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

4 szobás családi házak ára Kiskunlacházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiskunlacháza m² ár
934 e Ft
723 e Ft -29%
Ennek az ára
Kiskunlacháza átlagár
99 M Ft m Ft
87.1 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kiskunlacháza

Eladó családi házak a környékről

Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

78.4 M Ft
5 szoba
97 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

92.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

87.7 M Ft
4 szoba
90 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

120 M Ft
4 szoba
135 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
5 + 1 szoba
405 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

69.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

159.9 M Ft
4 szoba
170 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

114.99 M Ft
5 szoba
359 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

65 M Ft
2 szoba
205 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiószele
Eladó családi ház