Oasis Residence

Eladó családi ház
Kiskunlacháza

+ 17 kép 1/20
135 000 000 Ft135 M Ft 1 038 462 Ft/m2
4 szoba
130 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 720 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Pántya Mónika
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Kiskunlacházán egy 130 nm hasznos alapterületű, tetőtér-beépítéses, modern téglaház, amely okosotthon-rendszerrel, energiatakarékos megoldásokkal és rengeteg extrával várja új tulajdonosát!

Főbb jellemzők:
Energiatakarékos építés: 20 cm grafit szigetelés, tetőtérben korszerű fújt szigetelés
Fűtés-hűtés: hőszivattyús rendszer, szobánként szabályozható fűtés, mennyezeti fancoil hűtés
Okosotthon technológia: hangvezérelt világítás és hőmérséklet, CO2 érzékelős szellőztető, sötétedés-érzékelős elektromos redőnyök
Biztonság: 6 kamera, mozgásérzékelő, telefonos értesítés
Kényelmes élettér: amerikai konyhás nappali, hálószobák, vendégszoba, több fürdő és wc, gardrób, gépház, kamra és egy pánikszoba
Külső extrák: medence gépészettel, fúrt kút az öntözéshez és vízellátáshoz, 25 nm-es melléképület, elektromos kapu autóbejáróval

Emelet és terasz:

A tetőtérben hálószoba, gardrób, fürdő+wc és egy tágas közlekedő található. A hatalmas teraszról vpc padlós napozórész és a medence látványa tárul elénk.

A használatbavételi engedély intézés alatt áll, így az új tulajdonosnak ezzel már nem lesz gondja.
Keressenek bizalommal!
Üdvözlettel: az Ön ingatlan értékesítője:
Pántya Mónika
Platina fokozatú értékesítő
pantya.monika@dh.hu
+36309142874
https://dh.hu/ingatlankozvetito/pantya-monika

Referencia szám: HZ062799

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Kiskunlacházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiskunlacháza m² ár
1038 e Ft
723 e Ft -44%
Ennek az ára
Kiskunlacháza átlagár
135 M Ft m Ft
87.1 m Ft -55%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kiskunlacháza

Eladó családi házak a környékről

Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
5 + 1 szoba
405 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

69.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Kiskunlacháza, Szabadság utca 20
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

24.85 M Ft
1 + 1 szoba
84 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

63.9 M Ft
3 szoba
69 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

72.5 M Ft
4 szoba
91 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
5 + 1 szoba
405 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
5 + 1 szoba
405 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

159 M Ft
3 szoba
104 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

92.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
5 + 1 szoba
405 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

450 M Ft
4 + 2 szoba
405 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

120 M Ft
4 szoba
135 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

78.4 M Ft
5 szoba
97 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²

Falusi CSOK ingatlanok