BAM Living

Eladó családi ház
Kisbér

+ 9 kép 1/12
31 000 000 Ft31 M Ft 436 620 Ft/m2
3 szoba
71 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 1386 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3622945026
Sárdy Csaba
Duna House - Gárdony, Balatoni út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ KISBÉRI HÁZ A PARK KÖZELÉBEN!
Az ingatlan Kisbér egyik legjobb utcájában helyezkedik el, közel az Angol kerthez!Az épület falazata tégla, szerkezete jó állapotú a befejező munkálatok az új tulajdonosra várnak. A felújítás során eddig elvégzett munkák: új közmű bekötések, aljzat beton, új műanyag nyílászárók, bontás falazás, hozzá építés.Villany 3x16A, fűtés elektromos tervezésű. Új vízbekötés.A telek és az udvar tiszta, rendezett, kellemes környezetben ideális lehet mindenki számára.Díjmentes hitelügyintézés!Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését vagy bővebb információt szeretne, kérem keressen elérhetőségem valamelyikén!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Kisbéren

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kisbér m² ár
437 e Ft
481 e Ft 9%
Ennek az ára
Kisbér átlagár
31 M Ft m Ft
40 m Ft 23%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kisbér

Eladó családi házak a környékről

Nagyigmánd
Eladó családi ház

Nagyigmánd

129 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

135 M Ft
7 + 2 szoba
254 m²
Kisbér
Eladó családi ház

Kisbér

45.5 M Ft
5 szoba
120 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

58.239 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
Kesztölc
Eladó családi ház

Kesztölc

129.9 M Ft
8 szoba
210 m²
Nyergesújfalu
Eladó családi ház

Nyergesújfalu

59.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Kisbér
Eladó családi ház

Kisbér

12 M Ft
1 szoba
50 m²
Kisbér
Eladó családi ház

Kisbér

13 M Ft
1 szoba
23 m²
Kisbér
Eladó családi ház

Kisbér

86.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Kisbér
Eladó családi ház

Kisbér

52.3 M Ft
6 szoba
160 m²
Kisbér
Eladó családi ház

Kisbér

19.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

43.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

140 M Ft
3.91 ha
0 m²
Kisbér
Eladó családi ház

Kisbér

26.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

132 M Ft
5 szoba
180 m²
Kisbér
Eladó családi ház

Kisbér

84.5 M Ft
5 szoba
280 m²
Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

180 M Ft
8 szoba
510 m²
Dömös
Eladó családi ház

Dömös

33 M Ft
2 szoba
194 m²
Kisbér, Deák Ferenc utca
Eladó családi ház

Kisbér

26 M Ft
1 szoba
127 m²
Komárom
Eladó családi ház

Komárom

60.29 M Ft
3 szoba
73 m²
Dunaalmás
Eladó családi ház

Dunaalmás

69.9 M Ft
6 szoba
195 m²
Kisbér
Eladó családi ház

Kisbér

15.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Úny, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Úny

20 M Ft
3 szoba
63 m²
Kisbér, Komáromi utca
Eladó családi ház

Kisbér

52.3 M Ft
5 szoba
177 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonkeresztúr, Kanizsai utca
Eladó ikerház

Balatonkeresztúr

32.9 M Ft
3 szoba
30 m²
Bakonycsernye
Eladó családi ház

Bakonycsernye

39 M Ft
3 szoba
350 m²
Csárdaszállás
Eladó családi ház

Csárdaszállás

13.5 M Ft
3 + 2 szoba