Astora Márvány8

Eladó családi ház
Keszthely

+ 9 kép 1/12
149 000 000 Ft149 M Ft 955 128 Ft/m2
4 szoba
156 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 950 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 070
Iller Judit
BJ Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kedves Érdeklődő!

Egyedi ajánlatom van az Ön számára!
Remek elhelyezkedés/ Makulátlan állapot/ Reális ár!

Keszthelyen a Balaton part közelében ajánlom figyelmükbe ezt a 2 lakásos családi házat közel ezer nm telken.

Együtt, de mégis külön elv alapján ideális választás 2 generáció számára!
Szezonális és éves kiadási célra is egyaránt alkalmas.

A tégla épület 2025-ben a főfalak kivételével teljesen megújult. Mai, korszerű megoldásokkal szinte újra építették tulajdonosai. Ennek során 2 x 78nm lakás került kialakításra.
Egyenként 2 hálószoba (13, 16nm), 43nm-en nappali/ konyha/ étkező, 5,5nm fürdőszoba/ toalett kapott helyet.
Emeleti lakás egyik szobájából erkély, nappaliból közel 20nm pihenőterasz nyílik.
Földszinti lakás előtt fedett terasz húzódik.
Az épület folytatásában pedig egyállásos garázs található.

Nyílászárói tripla szigeteltek. Utcafronton antracit színben.
Víz-, villany-, csatorna cseréltek.
Az épület 10cm-el szigetelt.
Teraszok kültéri hidegburkolattal rakottak. Belső közös helyiségek kerámia lappal, szobák laminálttal burkoltak.

Udvara részben térkövezett, körbekerített.
Az ingatlan 2 utcáról is megközelíthető, így ha későbbi tulajdonosa külön szeretné a lakásokat hasznosítani, úgy könnyedén megoldható a teljes szeparáció.

Az épület homlokzata igazán jellegzetes. Letisztult, modern.
Sétatávolságra a Keszthely Városi Strand, Libás strand, Vitorlás kikötő, biciklis út!
Szintén elérhető közelségben Vasútállomás, Bevásárlóközpontok, Kórház!

Amennyiben úgy érzi, ez az ajánlat Önnek szól, ne késlekedjen!

Per-, és Tehermentes! Azonnal birtokba vehető!

Kulcs nálam! Előre egyeztetett időpontban nagyon szívesen körbevezetem!
Iller Judit
BJ Ingatlan

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

4 szobás családi házak ára Keszthelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Keszthely m² ár
955 e Ft
751 e Ft -27%
Ennek az ára
Keszthely átlagár
149 M Ft m Ft
84.3 m Ft -77%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Keszthely

Eladó családi házak a környékről

Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

186.66 M Ft
6 + 5 szoba
300 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Vindornyafok
Eladó családi ház

Vindornyafok

38.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

12.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

126.88 M Ft
3 szoba
104 m²
Kustánszeg
Eladó családi ház

Kustánszeg

13.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

120 M Ft
7 + 1 szoba
280 m²
Zalacsány
Eladó családi ház

Zalacsány

120 M Ft
5 + 1 szoba
220 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

399 M Ft
4 + 1 szoba
338 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

73.9 M Ft
2 szoba
76 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

225 M Ft
11 + 1 szoba
317 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

146 M Ft
6 szoba
224 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

69.9 M Ft
5 szoba
167 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

37.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

125 M Ft
6 szoba
175 m²
Hévíz, Park
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 szoba
220 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

249.9 M Ft
6 szoba
225 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

97 M Ft
1360 m²
260 m²
Nagykanizsa, Csengery
Eladó családi ház

Nagykanizsa

65.9 M Ft
4 szoba
231 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

175 M Ft
3 szoba
140 m²
Keszthely
Eladó családi ház