NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Keszthely

+ 12 kép 1/15
84 990 000 Ft84.99 M Ft 1 214 143 Ft/m2
3 szoba
70 m²

Részletes adatok

Telekméret: 889 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 703
Németh Zsuzsanna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A LIDO HOME KESZTHELY eladásra kínál egy Keszthelyi ingatlant. A LIDO HOME KESZTHELY által kínált Keszthelyi Családi ház jellemzői: Keszthelyen eladó egy 70 négyzetméteres családiház 889 négyzetméteres telekkel. A kastély és a belváros néhány percre található. A ház jó elrendezésű, állapota jó. A víz és a villany saját órán fut. A fűtést gázkonvektor adja. A tető cseréppel készült. A közelben iskola, óvoda, gyógyszertár és orvosi rendelők találhatóak. A telek mérete lehetőséget ad bővítésre vagy kert kialakítására. Ideális választás, ha kényelmes elhelyezkedést keresel Keszthelyen. Ha ez a Keszthelyi családi ház vagy bármely más ingatlan a LIDO HOME kínálatából felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal a megadott telefonszámon! Finanszírozásra van szüksége? Kollégánk díjmentes, bankfüggetlen hitelügyintézéssel segít Önnek megtalálni a legjobb megoldást. LIDO HOME – Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Keszthelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Keszthely m² ár
1214 e Ft
906 e Ft -34%
Ennek az ára
Keszthely átlagár
84.99 M Ft m Ft
93.8 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Keszthely

Eladó családi házak a környékről

Zalacsány
Eladó családi ház

Zalacsány

120 M Ft
5 + 1 szoba
220 m²
Vindornyafok
Eladó családi ház

Vindornyafok

38.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

64.9 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Kustánszeg
Eladó családi ház

Kustánszeg

13.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Vonyarcvashegy
Eladó családi ház

Vonyarcvashegy

195 M Ft
4 szoba
140 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

95 M Ft
4 szoba
140 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
7 szoba
1800 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

49.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

219 M Ft
7 szoba
416 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

119 M Ft
5 + 4 szoba
320 m²
Keszthely, Deák Ferenc utca 57
Eladó családi ház

Keszthely

799 M Ft
10 szoba
4496 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

225 M Ft
11 + 1 szoba
317 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

255.834 M Ft
3 szoba
160 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

186.66 M Ft
6 + 5 szoba
300 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

80 M Ft
5 + 3 szoba
275 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

97 M Ft
1360 m²
260 m²
Zalaszántó
Eladó családi ház

Zalaszántó

14.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

146 M Ft
5 szoba
187 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

200 M Ft
7 szoba
355 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

182.4 M Ft
5 szoba
193 m²
Keszthely
Eladó családi ház