Oasis Residence

Eladó családi ház
Kerekegyháza

+ 2 kép 1/5
28 900 000 Ft28.9 M Ft 481 667 Ft/m2
2 szoba
60 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 749 m2
Fűtés: Héra
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: I

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 649
Bendéné Lampé Nóra
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Kerekegyházán 749 m2-es telken egy 60 m2-es, felújítandó családi ház.

Az ingatlanhoz két melléképület is tartozik, amelyek igény szerint a lakótérhez hozzáépíthetők, így bővítési lehetőség is adott.
A ház fűtése konvektoros megoldással biztosított.

Ideális választás azok számára, akik saját igényeik szerint szeretnék alakítani otthonukat.

Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!

A HOUSE36 kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban tudok felvilágosítást nyújtani!
Hívjon bizalommal!
Szolgáltatásaink Kereső ügyfeleink számára INGYENESEK!
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás családi házak ára Kerekegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kerekegyháza m² ár
482 e Ft
121 e Ft -298%
Ennek az ára
Kerekegyháza átlagár
28.9 M Ft m Ft
9.6 m Ft -202%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kerekegyháza

Eladó családi házak a környékről

Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

99.5 M Ft
5 szoba
180 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

84.99 M Ft
5 szoba
179 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

52 M Ft
2 szoba
100 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

82 M Ft
6 szoba
153 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

69.9 M Ft
4 szoba
70 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

39.9 M Ft
6 szoba
260 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

34.8 M Ft
2 szoba
68 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

84.99 M Ft
5 szoba
179 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

99.5 M Ft
5 szoba
180 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

85 M Ft
3 szoba
0 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

34.8 M Ft
2 szoba
68 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

85 M Ft
3 szoba
90 m²
Kerekegyháza, Fő
Eladó családi ház

Kerekegyháza

78 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Bugac
Eladó családi ház