City Pearl

Eladó családi ház
Kerekegyháza

+ 10 kép 1/13
31 900 000 Ft31.9 M Ft 455 714 Ft/m2
3 szoba
70 m²
építés éve:1965

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 3106 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Szélessáv
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 701
Kis Nándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kerekegyháza szélén eladó, HITELEZEHETŐ, 3 szobás, 2015-ben felújított tanya, nyárikonyhával, garázsal, rendezett portával!

Jellemzői:
-3106 nm földerülettel
-főépület 70 nm, 3 szoba + fürdőszoba + wc
-melléképület 35 nm,nyári konyha + tárolóhelységek
-2015- ben felújítás
-teljes összkomfort
-új villanyhálózat
-cserélt műanyag nyílászárók
-cserélt burkolatok
-fúrt kút
-kerti tavacska
-csendes, de mégis városközeli elehelyzekedés
-kb 500 méter földút
-jó szomszédság

Bővebb tájékoztatásért valamint megtekintéssel kapcsolatosan, kérem keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás családi házak ára Kerekegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kerekegyháza m² ár
456 e Ft
521 e Ft 12%
Ennek az ára
Kerekegyháza átlagár
31.9 M Ft m Ft
44.9 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kerekegyháza

Eladó családi házak a környékről

Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

34.8 M Ft
2 szoba
68 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

34.8 M Ft
2 szoba
68 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

85 M Ft
3 szoba
90 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

85 M Ft
3 szoba
90 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

99.5 M Ft
5 szoba
180 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

69.9 M Ft
4 szoba
70 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

300 M Ft
19 szoba
1100 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

43 M Ft
2 szoba
100 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

34.8 M Ft
2 szoba
68 m²
Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

39.9 M Ft
5 szoba
109 m²
Kerekegyháza, Kerekegyháza
Eladó családi ház

Kerekegyháza

51.99 M Ft
5 szoba
91 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft