Aerogate Homes

Eladó családi ház
Kehidakustány

+ 14 kép 1/17
128 100 000 Ft128.1 M Ft 457 500 Ft/m2
5 szoba
280 m²
építés éve:2010

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 806 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 579
Harangozó Erik
Otthon Manager

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

1. Magyar leírás

Kehidakustány egyik nyugodt utcájában, a termálfürdő közelében található ez a közel 280 m²-es, három különálló egységből álló ingatlan. Az elrendezéséből adódóan többféle hasznosításra is alkalmas, legyen szó lakhatásról, bérbeadásról vagy akár vállalkozási tevékenységről.

A 806 m²-es telek jól kihasználható, teljes közművel ellátott. Az épület gáz központi fűtéssel rendelkezik, műszaki állapota stabil, a környezet pedig csendes, mégis könnyen megközelíthető.

Az utcafronti épületrész korábban szépségszalonként működött, így jelenlegi formájában is alkalmas üzleti célra, ugyanakkor igény szerint lakóegységgé vagy irodává alakítható.
A fő lakótér több szinten helyezkedik el: a földszinten előtér, több helyiség és fürdő található, míg az emelet külön lépcsőn közelíthető meg, ahol nappali, konyha-étkező, három hálószoba és egy fürdőszoba került kialakításra. A déli fekvésű, közel 20 m²-es terasz világos, kellemes életteret biztosít.

A hátsó részen egy külön bejáratú, önálló lakóegység található, saját nappalival, konyhával, étkezővel, két hálószobával és fedett terasszal. Ez a kialakítás lehetőséget ad akár bérbeadásra, akár több generáció együttélésére.

Az ingatlan jelenleg is hasznosított: két lakrész bérbe van adva, amelyek együttesen havi 1.280 euró bevételt biztosítanak. A harmadik egység további hasznosítási lehetőséget kínál.

A környék adottságai kedvezőek: Hévíz és a zalacsányi golfpálya rövid időn belül elérhető, míg a Balaton autóval körülbelül 25 perc alatt megközelíthető.

Energetikai besorolás: F

További információ és megtekintés egyeztetés alapján lehetséges.

2. Deutsche Beschreibung

In einer ruhigen Straße von Kehidakustány, in der Nähe des Thermalbades, befindet sich diese ca. 280 m² große Immobilie mit drei separaten Einheiten. Aufgrund ihrer Aufteilung eignet sie sich für verschiedene Nutzungsarten – Wohnen, Vermietung oder gewerbliche Nutzung.

Das 806 m² große Grundstück ist gut nutzbar und vollständig erschlossen. Die Immobilie verfügt über eine Gaszentralheizung und befindet sich in einem soliden technischen Zustand. Die Lage ist ruhig und dennoch gut erreichbar.

Der straßenseitige Gebäudeteil wurde früher als Schönheitssalon genutzt und kann weiterhin gewerblich genutzt oder bei Bedarf in Wohn- oder Büroräume umgewandelt werden.
Der Hauptwohnbereich erstreckt sich über mehrere Ebenen: Im Erdgeschoss befinden sich ein Eingangsbereich, mehrere Räume und ein Badezimmer. Über ein separates Treppenhaus gelangt man ins Obergeschoss mit Wohnzimmer, Wohnküche, drei Schlafzimmern und einem Badezimmer. Die südlich ausgerichtete Terrasse (ca. 20 m²) sorgt für eine angenehme, helle Atmosphäre.

Im hinteren Bereich befindet sich eine vollständig separate Wohneinheit mit eigenem Wohnzimmer, Küche, Essbereich, zwei Schlafzimmern und überdachter Terrasse. Diese eignet sich gut für Vermietung oder Mehrgenerationenwohnen.

Zwei der Einheiten sind derzeit vermietet und erzielen zusammen monatliche Einnahmen von etwa 1.280 Euro. Die dritte Einheit kann flexibel genutzt werden.

Die Lage bietet eine gute Erreichbarkeit von Hévíz sowie dem Golfplatz in Zalacsány. Der Balaton ist in etwa 25 Minuten mit dem Auto erreichbar.

Energieeffizienzklasse: F

Weitere Informationen und Besichtigungen sind nach Vereinbarung möglich.

3. English Description

Located in a quiet street of Kehidakustány, close to the thermal spa, this approximately 280 m² property consists of three separate units. Its layout allows for flexible use, whether for residential purposes, rental, or business activities.

The 806 m² plot is well-proportioned and fully connected to utilities. The building is equipped with gas central heating and has a stable technical condition. The surroundings are शांत and easily accessible.

The street-facing part of the building previously operated as a beauty salon, making it suitable for commercial use, but it can also be converted into a residential unit or office if required.
The main living space is arranged over multiple levels: the ground floor includes an entrance area, several rooms, and a bathroom, while a separate staircase leads to the upper floor, where a living room, kitchen-dining area, three bedrooms, and a bathroom are located. The south-facing terrace of approximately 20 m² provides a bright and pleasant extension of the living space.

At the rear of the property, there is a fully independent residential unit with its own living room, kitchen, dining area, two bedrooms, and a covered terrace. This layout is suitable for rental or multi-generational living.

Currently, two units are rented out, generating a combined monthly income of approximately €1,280. The third unit offers additional potential for use or rental.

The location provides easy access to Hévíz and the Zalacsány golf course, while Balaton can be reached within about 25 minutes by car.

Energy rating: F

Further information and viewings are available upon request.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Kehidakustányban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kehidakustány m² ár
458 e Ft
454 e Ft -1%
Ennek az ára
Kehidakustány átlagár
128.1 M Ft m Ft
96.8 m Ft -32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kehidakustány

Eladó családi házak a környékről

Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

38.9 M Ft
6 szoba
226 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

94.9 M Ft
7 szoba
248 m²
Vindornyafok
Eladó családi ház

Vindornyafok

38.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

199 M Ft
10 szoba
225 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

135 M Ft
9 szoba
320 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

49.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

64.9 M Ft
3 szoba
153 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

15 M Ft
2 szoba
57 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

114.9 M Ft
6 szoba
266 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

12.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

38.9 M Ft
6 szoba
226 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

50.9 M Ft
5 + 2 szoba
155 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

34.9 M Ft
86 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

135 M Ft
6 + 8 szoba
320 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

91.5 M Ft
5 szoba
225 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

53.9 M Ft
6 szoba
110 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

182.4 M Ft
5 szoba
193 m²
Gyenesdiás
Eladó családi ház

Gyenesdiás

95 M Ft
4 szoba
140 m²
Balatongyörök
Eladó családi ház

Balatongyörök

89.8 M Ft
5 szoba
140 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház