Aerogate Homes

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 14 kép 1/17
80 000 000 Ft80 M Ft 800 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²
építés éve:1999

Részletes adatok

Telekméret: 762 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 649
Borosné Hajnalka
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Egy olyan otthon, ahol a kényelem, a lehetőség és a hangulat tökéletes egyensúlyban találkozik!
Kecskeméten eladó egy 762 m²-es telken elhelyezkedő, szigetelt, téglaépítésű, 89 m²-es családi ház dupla garázzsal elektromos kapuval, gázcirkó fűtéssel és kandallóval, Dufa fa nyílászárókkal szúnyoghálóval, nappali + 2 szobás elrendezéssel, 20 m²-es terasszal, valamint egy különálló, kb. 50 m²-es melléképülettel, amelyben egy szoba-fürdőszobás lakrész és egy kemencével felszerelt nyári sütögető helyiség is kialakításra került, továbbá az ingatlan pincéjében egy kiváló borospince található, így a ház akár vállalkozási célokra is ideális választás lehet.

Főbb jellemzők:
Kecskeméti elhelyezkedés
762 m²-es telek
89 m² lakóterület
Téglaépítés, szigetelt ház
Nappali + 2 szoba
Gázcirkó fűtés
Kandalló
Dufa fa nyílászárók szúnyoghálóval
20 m²-es terasz
Dupla garázs elektromos kapuval
Kb. 50 m²-es melléképület
Külön szoba-fürdőszobás lakrész
Nyári konyha/sütögető kemencével
Pince, kialakított borospince
Vállalkozásra is alkalmas (szépségipar, iroda)

Ez az ingatlan nemcsak otthonként, hanem lehetőségként is kiemelkedik! Ha fontos az értékállóság, a többfunkciós kihasználhatóság és az egyedi hangulat, akkor ezt érdemes személyesen is megnézni!
Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni! Amennyiben eladó-kiadó ingatlana van, vagy finanszírozási megoldást keres, hívjon, megtaláljuk a legjobb lehetőséget önnek!
Hívjon bizalommal!
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

3 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
800 e Ft
734 e Ft -9%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
80 M Ft m Ft
80.5 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

85 M Ft
8 szoba
200 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

165 M Ft
301 m²
200 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²