Astora Art House

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 5 kép 1/8
86 900 000 Ft86.9 M Ft 954 945 Ft/m2
4 szoba
91 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 493 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998508
Nagy Dénes
Duna House - Kecskemét, Budai utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kecskemét, Alsószéktón eladó egy majdnem teljesen elkészült, új építésű lakóparkban elhelyezkedő, 91,7 nm-es nettó alapterületű, különálló, nagyon jó minőségben kivitelezett, könnyűszerkezetes családi ház. A lakópark legmagasabb részén elhelyezkedő, összesen 941 nm-es telekből 493 nm tartozik ehhez a házhoz.

Jellemzők:
- nappali-étkező-konyha + 4 szoba
- hőszivattyús fűtés padlófűtéssel (levegő-víz hőszivattyú)
- klíma előkészítés
- megerősített belső falazat
- minőségi belső nyílászárók
- 3 soros üvegezésű külső nyílászárók
- ácsolt tetőszerkezet, cserép héjazat
- hitelezhető (teljes hitelügyintézésben segítünk DÍJMENTESEN)
- A +-os energetika

Az aszfaltos út és a csatorna közmű is belátható időn belül elkészül. Gáz csonk a telken belül.
Ha nem szeretne hónapokat várni egy új házra, akkor várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
955 e Ft
875 e Ft -9%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
86.9 M Ft m Ft
115.4 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

85 M Ft
8 szoba
200 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

45 M Ft
6 szoba
110 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

165 M Ft
301 m²
200 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét