BAM Living

Eladó családi ház
Kecskemét

106 000 000 Ft106 M Ft 1 177 778 Ft/m2
4 szoba
90 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 440 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 415
Veligdán Gabriella
HOUSE36 Ingatlanhálózat

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Egy hely, ahol nem kell kompromisszumot kötnie! Alakítsasaját igényeire az új otthonát!
Képzeljeel, hogy nem csak házat vesz… hanem a saját elképzeléseiszerint alakítjaaz otthonát..
Nappali + 3 szobás önálló családi ház eladó Kecskeméten, a Vacsiközben 2026-os építéssel!

Kecskemét kedvelt részén, a Vacsiközben új építésű, könnyűszerkezetes nappali + 3 szobás családi ház a legmodernebb technológiákkal, prémium anyagokkal eladó!

-Nettó 90 m² - tágas nappali + 3 szoba(alaprajz és négyzetméter módosítható egyedi igények alapján)
-440 m²-es önálló telek
-15 cm-es hőszigetelés
-könnyűszerkezetes építési mód
-Hőszivattyús padlófűtéssel
-Prémium minőségű műanyag nyílászárók
-Kiváló hideg-és meleg burkolatok - 8500 Ft/m2-ig választható
-Fedett gépkocsibeálló(+ 3.000.000.-Ft)
-idő-és árgarancia
-Alkalmas 3%-os Otthon Start Hitelre, CSOK Plusz-ra
-adásvételtől számított 10-12 hónap múlva beköltözhető

Forduljon hozzám bizalommal amennyiben felkeltette érdeklődését ez a remek lehetőség, ha eladó ingatlana van, illetve ha hitelre van szüksége! Szolgáltatásaink kereső ügyfeleink részére ingyenesek! Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!
Nem csak házat, otthont segítek találni!

106000000 Ft
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja.

Referencia szám: 3621504

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1178 e Ft
875 e Ft -35%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
106 M Ft m Ft
115.4 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

42 M Ft
4 szoba
180 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

99 M Ft
3 szoba
91 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház