Oasis Residence

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 17 kép 1/20
199 000 000 Ft199 M Ft 1 326 667 Ft/m2
4 szoba
150 m²
építés éve:1998

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 692 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998523
Ottlik Lilla
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Kecskemét Hunyadivárosban lakberendező által felújított 150nm-es nappali + 3 szobás, napelemes családi ház, pincével, medencével, dupla garázzsal, 692nm telken.Tudatos tervezés, élhető terek.
Az ingatlan tervezésénél és a belső terek kialakításánál elsődleges szempont volt a világos, tágas élettér megteremtése, valamint a kerttel való közvetlen kapcsolat biztosítása.
A telken belül, különálló épületben található a 50 nm-es, kétállásos garázs, valamint a lakóépület alatt 150 nm-es pince, ami alkalmas további garázsnak, tárolónak, közösségi szórakoztató helynek is.
Főbb jelllemzők:
- 74 nm-es tágas világos amerikai konyha + nappali-étkezővel
- 2 külön nyíló hálószoba
- a 3. szoba jelenleg háztartási helyiségként funkcionál, de visszaalakítható lakószobának
- gázcirkó fűtés
- kandalló
- napelem rendszer
- riasztó
- automata öntözőrendszer a kertben
- elektromos kapu
- teljesen felújított, szigetelt az épület
A kertben elhelyezkedő medence mellett játszótér és fedett terasz biztosítja a pihenést, kikapcsolódást.
Személyes megtekintésért és bővebb információért várom megtisztelő hívását!
Érd.: Ottlik Lilla 36203941533

Referencia szám: HZ047149

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1327 e Ft
875 e Ft -52%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
199 M Ft m Ft
115.4 m Ft -72%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

45 M Ft
6 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

165 M Ft
301 m²
200 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

99 M Ft
3 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kecskemét
Eladó családi ház