Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 16 kép 1/19
69 900 000 Ft69.9 M Ft 896 154 Ft/m2
2 szoba
78 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Telekméret: 564 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815036
Simigla Hajnalka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ Kecskemét, Ipoly utca közelében, 564 nm-es parkosított telken, egy 78 nm-es, 2 szobás jó állapotú családi ház, amelyhez tartozik garázs és fedett szerelőaknás autóbeálló. 2010-ben a teljes burkolatok, ajtók, nyílászárok, vízvezetékek cseréje megtörtént.

Jellemzői:
- beton alap-vályog falazat
- gázcirkó kazán
- klíma
- beépített konyhabútor
- beépített zuhanykabin + sarokkád
- hőszigetelt fa nyílászárók és ajtók
- 30 nm-es fedett autóbeálló + szerelőakna
- 32 m2-es garázs, elektromos kapuval
- elektromos kapu
- fúrt kút
- referencia szám: HZ038465

Kiváló elhelyezkedésének köszönhetően minden fontos létesítmény pár perc alatt elérhető.

A Duna House teljes kínálatával, valamint díjmentes, teljeskörű hitel, CSOK plusz, babaváró ügyintézéssel kapcsolatban forduljon hozzám bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
896 e Ft
800 e Ft -12%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
69.9 M Ft m Ft
49.3 m Ft -42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

45 M Ft
6 szoba
110 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

165 M Ft
301 m²
200 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

99 M Ft
3 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138