NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 17 kép 1/20
199 000 000 Ft199 M Ft 789 683 Ft/m2
5 szoba
252 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 501 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 421
Koós Krisztián
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Zsákutca végén, betonút mellett már épülő családi ház eladó!

CSAK NÁLUNK KERESSE!
Modern 2 szintes ház eladó telekkel együtt!

Kecskemét egyik legfrekventáltabb helyén eladó új építésű ház.
Az összközműves, betonos utcában található, 501 m2-es telekre egy 252 m2-es prémium minőségű 2 szintes házat terveztek.
Nappali + 4 szoba, dupla fürdő, külön wc, mosókonyha, 54 m2 garázst is tartalmaz.
Nettó fűtött terület 131 m2 a földszinten, terasz 64 m2, emelet nettó 46 m2, emeleti terasz 21 m2.

- Wienerberger Porotherm X-Therm tégla (+ 40 % hőtartás)
- 15 cm szigetelés
- 501 m2 -es összközműves telek
- hőszivattyús fűtésrendszer
- padlófűtés
- prémium minőségű műanyag nyílászárók
- választható szaniterek
- választható hideg - meleg burkolatok
- ár garancia
- idő garancia
- várható átadás 2026.ősz, tél

AZ ÁR AZ ÉPÍTÉSI TELEK ÁRÁT IS TARTALMAZZA!
Az ingatlant több mint 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkező építőipari generálkivitelező cég építi.
A terv az igényekhez mérten módosítható az alaprajz és a műszaki tartalom tekintetében is.

RÉGI MEGY, ÚJ JÖN? KERESSEN BIZALOMMAL!! SEGÍTEK MEGOLDANI!!

Figyelem, az adatlap megbízóinktól kapott adatok alapján készültek, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!
A HOUSE36 kínálatában található összes ingatla
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

5 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
790 e Ft
737 e Ft -7%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
199 M Ft m Ft
155.1 m Ft -28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

165 M Ft
301 m²
200 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

180 M Ft
8 szoba
689 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét