Metrodom

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 17 kép 1/20
149 900 000 Ft149.9 M Ft 999 333 Ft/m2
4 szoba
150 m²
építés éve:2019

Részletes adatok

Telekméret: 719 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 559
Lajkó Tamás
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Nagyon jól megálmodott ház!

Kecskemét egyik legjobban megközelíthető részén, 719 m2-es telken, 2019-ben épült, br.180 m2-es (netto 148 m2-es), nappali + 3 szobás + 2 fürdőszobás családi ház, 26 m2-es terasszal, 12 m2-es melléképülettel eladó!

Egyéb tudnivalók:

-30-as tégla építés
-10 cm-es grafit homlokzati szigetelés, nemesvakolat
-30-as födém szigetelés
-36 m2-es dupla garázs elektromos garázskapuval
-Bramac cserép
-kemence az udvarban, 24 m2-es szaletli, konyha
-beállt kert, rendezett füves udvar
-műanyag hőszigetelt nyílászárók, alumínium redőnyökkel
-minőségi műa. beltéri ajtók
-központi klíma
-riasztó, kamerarendszer
-egyedi gázcirkó fűtés(padlófűtés) Bosch kazánnal
-magasfényű konyhabútor (szigettel), Gorenje típusú beépített gépekkel
-burkolt 26 m2-es terasz, 12 m2-es melléképület + sütögető, bográcsozó, épített kemence
-2 fürdő
-remek elosztás
-aszfaltozott utca

​Az adatok tájékoztató jellegűek!

FIGYELEM! Az adatok Megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!

Hívjon, szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek!

Amennyiben eladó vagy kiadó ingatlana van, kérem forduljon hozzám bizalommal!
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
999 e Ft
873 e Ft -15%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
149.9 M Ft m Ft
118.1 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

165 M Ft
301 m²
200 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

99 M Ft
3 szoba
91 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

180 M Ft
8 szoba
689 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét