Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 13 kép 1/16
134 200 000 Ft134.2 M Ft 1 147 009 Ft/m2
5 szoba
117 m²
építés éve:2017

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 533 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815018
Kis Virág
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

PRÉMIUM MINŐSÉGŰ PASSZÍV HÁZ - SZINTE 0 REZSIVEL!

Ez a minden igényt kielégítő otthon Kecskemét - Katonatelep kimondottan csendes utcájában helyezkedik el, mely modern technológiával, energiatakarékos megoldásokkal és kényelmi extrákkal várja új tulajdonosát.Az ingatlan 2017-ben, magas műszaki tartalommal , 2 utcára nyíló 533 m2 telken épült, mely 117 m2 hasznos lakótéren nappali + 4 szobával, egy 9 m2 különálló irodával és a garázst is magába foglaló 30 m2 raktárral rendelkezik.MŰSZAKI TARTALOM:- N+F 38-as tégla + 25 cm szigetelés- 15 KW szigetüzemű napelem rendszer (1 éves)- Hőszivattyú 9 KW-os Terralux- Vaillant tartalék elektromos kazán- Wifis Ariston okos bojler- Padlófűtés - hűtés- 3 rétegű nyílászárók- 3.5 KW-os hűtő-fűtő Polár klíma- LED mennyezeti lámpák állítható hangulat fényekkel- Pellet kandalló- 1 éves fürdőszoba bútorok és prémium Arezzo csaptelepek- 1 éves komplett konyhabútor- Ipari áram- Központi vízlágyító rendszer- Vörösfenyő kerítés elektromos kapuval- Fúrt kútKÉNYELMI EXTRÁK:- Medence teljes gépészettel + 6 KW-os hőszivattyúval- 5 személyes jakuzzi- Fűthető fürdődézsa rozsdamentes fás kazánnal- Solár kültéri zuhanyzó- Riasztó, kamerák, újlenyomatos beléptető rendszer- Az udvar jelenleg műfűvel borított, de az automata öntöző ki van építveAz ingatlan kiváló elhelyezkedésének köszönhetően pár perc sétával elérhető iskola, óvoda, élelmiszerbolt, buszmegálló, stb.A vételára tartalmazza a teljes bútorzatot és berendezést (kivéve tv-k)

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Kis Virág vagyok, a Duna House kecskeméti, Balaton utcai irodájának Örökös Tagja.
Nap mint nap örömmel végzem a munkám, szakmai felkészültséggel, kitartással és empátiával képviselve Ügyfeleimet. Számomra az ingatlanközvetítés nem csupán tranzakció, hanem felelősség és bizalom.

Több száz sikeres adásvétel tapasztalatával segítek eligazodni a piacon Kecskeméten, Budapesten és a Balaton térségében.

Hiszem, hogy az elégedett Ügyfél a legjobb referencia – ezért nem csupán ingatlanokat közvetítek, hanem embereket kísérek végig életük egyik legfontosabb döntésében.

Referencia szám: HZ074434-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1147 e Ft
748 e Ft -53%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
134.2 M Ft m Ft
155.2 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

42 M Ft
4 szoba
180 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba