Avico Greentop

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 17 kép 1/20
119 000 000 Ft119 M Ft 1 190 000 Ft/m2
4 szoba
100 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 483 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676770701
Koloh Viktor
Duna House Kecskemét Jókai u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Új építésű, teljesen berendezett családi ház kiváló fekvésű telken!

Kecskemét egyik kedvelt, csendes és rendezett lakóövezetében kínálok eladásra egy 97 m²-es, 2024-ben épült, igényesen berendezett és teljesen kulcsrakész, könnyűszerkezetes családi házat, egy 483 m²-es, kitűnő tájolású telken.

Az ingatlan 3 hálószobát és tágas, amerikai stílusú nappalikonyhaétkezőt kínál, ami kiváló választás családok számára is. A modern gépészet és hőszivattyús fűtési rendszer nemcsak kényelmes, de rendkívül alacsony rezsiköltséget is biztosít.

A kert parkosított, automata öntözőrendszerrel ellátott.
A garázs külön értéket képvisel, mert ebben a környékben ritkán találni ilyet.

Főbb jellemzők:
Telekméret: 483 m²
Lakóterület: 97 m²
3 szoba + amerikai konyhás nappaliétkező
Hőszivattyús fűtés, modern gépészet
Garázs ritka lehetőség a környéken
Parkosított kert automata öntözőrendszerrel
2024-es építés, teljes berendezéssel
Azonnal költözhető, akár bérbe is adható
Befektetésre is ideális könnyen kiadható, jó hozammal

Ez az ingatlan modern, energiahatékony és teljesen felszerelt otthon, ahol minden készen áll a beköltözésre: térkövezés, kerítés, garázs, gondosan kialakított kert mind új és igényes kivitelezésben.

További szolgáltatások:
A teljes Duna House kínálattal kapcsolatban is örömmel segítek.
Ingyenes hiteltanácsadással, megbízható ügyvédi háttérrel és belsőépítész ajánlással is támogatlak a tervezéstől akár a kivitelezésig.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1190 e Ft
873 e Ft -36%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
119 M Ft m Ft
118.1 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

215 M Ft
3 szoba
350 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

45 M Ft
6 szoba
110 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

180 M Ft
8 szoba
689 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

42 M Ft
4 szoba
180 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

300 M Ft
19 szoba
1100 m²
Kecskemét
Eladó családi ház