Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Kecskeméten Zöldfa utcában 50 m2 -es felújított tégla ház eladó!!
Az ingatlan 2025-ben felújításon esett át. Cserélve lettek a villany és vízvezetékek, nyílászárók és a bejárati ajtó is. Új kádas fürdőszoba, WC-vel, a szobákban új meleg burkolat.
Elosztását tekintve két külön nyíló szobával és egy amerikai stílusú étkező-nappalival rendelkezik. A házhoz ideális méretű telke tartozik, melynek parkosítása az új tulajdonosra vár.
Az ingatlan per és tehermentes gyorsan birtokba lehet venni. Amennyiben felkeltette érdeklődését várom hívását.
A DUNA HOUSE teljes kínálatával állok rendelkezésére.
INGATLAN - HITEL - ÉRTÉKBECSLÉS - ENERGETIKA
További információkért keressen a megadott elérhetőségek egyikén.
Tel.: +36-70/884-0033
E-mai: jerkovics.martin@dh.hu
Referencia szám: HZ010157
Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 15. Utoljára módosítva: 2025. 09. 17.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Kecskemét