Seven Pearl

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 17 kép 1/20
135 000 000 Ft135 M Ft 613 636 Ft/m2
5 szoba
220 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 569 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676770706
Gömöri Attila
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kecskemét városközpontjában eladó jól megközelíthető utcában egy egyaránt lakhatásra vagy üzleti célra is alkalmas 2 szinten összesen bruttó 220 nm-es családi ház 569 nm-es telken.

- felújított burkolatok
- 3 fázis
- gyorsan birtokbavehető

Elhelyezkedése miatt ajánlom üzleti célra, munkásszállásnak, irodáknak, vendéglátásra, de akár lakhatásra is.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

135000000 Ft
További információért, illetve időpont egyeztetéssel
kapcsolatban keressen bizalommal.

Az Ön értékesítője: Gömöri Attila +36301399323

Referencia szám: HZ068077-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
614 e Ft
738 e Ft 17%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
135 M Ft m Ft
154.4 m Ft 13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

45 M Ft
6 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

165 M Ft
301 m²
200 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba