Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 13 kép 1/16
128 000 000 Ft128 M Ft 1 066 667 Ft/m2
4 + 1 szoba
120 m²
építés éve:1992

Részletes adatok

Telekméret: 715 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998533
Járdi Zita
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

KÉTGENERÁCIÓS családi ház eladó Kecskemét kedvelt kertvárosi részén!

Eladásra kínáljuk Kecskemét közkedvelt kertvárosi részén ezt a kiváló elosztású, 120 m²-es főépületből, melyben 4 szoba + szint eltolásos nappali található, és egy különálló, 72 m²-es melléképületből álló ingatlant, amely akár két generáció együttélésére is tökéletesen alkalmas.

Telek mérete:715 m², mely ideális családok számára.

Extrák:
padló fűtés vegyes tüzelésű okos kazánnal,
7.22 KWp nagyságú napelem rendszer
Kandalló mely hõkivezetõ csövekkel rendelkezik mindkét szinten
műanyag nyílászárók
70 nm-es pince.

Melléképület / külön lakrész:
72 m², kétszintes
2 szobás
Saját bejárattal
Fűtés, közművek kiépítve külön lakásként is használható
Ez az ingatlan tökéletes választás:
nagycsaládosoknak
két generációnak
otthoni vállalkozás üzemeltetésére (pl. iroda, rendelő, műhely külön bejárattal)
További információ és időpont egyeztetés személyes megtekintéshez: keressen bizalommal!

Extrák:
Napelem 7.22 KWp nagyságú
Hőszigetelt nyílászárók, korszerű gépészet
Padlófűtés vegyes tüzelésű okoskazánnal
Kandalló mely hõkivezetéses csövekkel rendelkezik mindkét szinten

Irányár: 130 M

Ideális választás azoknak, akik egy azonnal költözhető, modern, energiatakarékos otthont keresnek Kecskemét nyugodt, családbarát környezetében.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

128000000 Ft
Érdeklődni: Járdi Zita +36 30 3813134

Referencia szám: HZ084839-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

5 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1067 e Ft
738 e Ft -44%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
128 M Ft m Ft
154.4 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

165 M Ft
301 m²
200 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

180 M Ft
8 szoba
689 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

42 M Ft
4 szoba
180 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház