Astora Art House

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 10 kép 1/13
299 999 999 Ft300 M Ft 375 000 Ft/m2
19 szoba
800 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1500 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 212
Ábrók István
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Belvárosi 1500nm telken 800nm lakrész + 250nm raktár

Jellemzők:

-800nm nagypolgári épület
-250nm raktárterület, garázs
-1500nm telek
-80nm pince
-belváros frekventált helyén
-beépített tetőtér
-gázkazán fűtés radiátoros hőleadókkal
-korszerűsítendő állapot
-tégla falazat
-cserép tetőfedés
-2 darab wc
-fürdő
-konyha
-19 szoba/iroda alakítható ki
-udvarban kényelmes autóparkolók
-kiváló közlekedés, intézmények a közelben elérhetőek

FIX ÁR: 300 M ft.

Érdeklődni hétfőtől szombatig!
06-20/212-4883

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

219 M Ft
5 szoba
190 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

99 M Ft
3 szoba
91 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Bugac
Eladó családi ház

Bugac

9.8 M Ft
4 szoba
67 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Kecskemét
Eladó családi ház