BAM Living

Eladó családi ház
Kecskemét

+ 11 kép 1/14
120 000 000 Ft120 M Ft 1 061 947 Ft/m2
4 szoba
113 m²
építés éve:2002

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 220 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815002
Kemecsei Szabin
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ KECSKEMÉT BELVÁROSHOZ KÖZELI RÉSZÉN, NAPPALI+3 SZOBÁS ENERGETIKAILAG KORSZERŰSÍTETT CSALÁDI HÁZ, GONDOZÁS MENTES KERTEL!A legfontosabb paraméterei röviden:- Elektromos autó töltés- 3x6 kw elektromos fűtés - Átlagos éves gázfogyasztás 600m3- Gáz cirkó fűtés- Villany kazán- Klíma- Vizlágyító és viztisztító rendszer- Kamera + riasztó mozgásérzékelőkkel- Térkövezett udvar- Elektromos alumínium redőnyök- Kandalló- Ütésvédelemmel, árnyékolóval, szúnyoghálóval szerelt biztonsági üveges ablakok- Borovifenyő belső nyílászárók- Elektromos kapu és garázskapu- 2 autónak fedett beállóHa felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal!

120000000 Ft
Érdeklődni Kemecsei Szabin +36206290710

Referencia szám: HZ031074

Hirdetés feltöltve: 2024. 09. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

4 szobás családi házak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1062 e Ft
873 e Ft -22%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
120 M Ft m Ft
118.1 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

330 M Ft
1 szoba
470 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Bácsalmás
Eladó családi ház

Bácsalmás

25.5 M Ft
2 + 1 szoba
90 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

180 M Ft
8 szoba
689 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

24.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

93 M Ft
3 szoba
140 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

300 M Ft
19 szoba
1100 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét