Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Kazincbarcika

+ 17 kép 1/20
65 000 000 Ft65 M Ft 722 222 Ft/m2
4 szoba
90 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 756 m2
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 676
Csantavéri Krisztián
Miskolc Corvin utca 1-3 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kazincbarcikán, a Tardonai úton kínálunk megvételre egy masszív szerkezetű, kétszintes 240nm-es családi házat, amely téglából és sziklából épült, így időtálló és stabil otthont biztosít. Az ingatlan összesen négy tágas szobával rendelkezik, mindkét szinten külön fürdőszobával, valamint a földszinten és az emeleten is kialakításra került egy-egy konyha, ami rendkívül praktikussá teszi a házat akár két generáció együttélésére is.
A 765 négyzetméteres telken elhelyezkedő ingatlanhoz fűtött garázs is tartozik, amely kényelmes parkolást biztosít egész évben. A villamos hálózat részben már korszerűsítésre került, a nyílászárók pedig műanyag, hőszigetelt kivitelűek, hozzájárulva az energiatakarékos működéshez.
A fűtésről radiátoros hőleadással újonnan beépített gázkazán gondoskodik, amely a használati melegvíz előállítására is alkalmas, ugyanakkor jelenleg minden helyiségben villanybojler üzemel. Alternatív megoldásként vegyestüzelésű kazán is rendelkezésre áll. A kedvezményes gázmennyiség ? az éves 1700 m? ? ennél az ingatlannál duplán vehető igénybe, ami jelentős rezsicsökkentési lehetőséget jelent.
A tetőszerkezet szigetelt, műszakilag kifogástalan állapotú, cserére vagy javításra nem szorul. Az ingatlan elrendezése és mérete miatt kifejezetten ideális nagycsaládosoknak, illetve azoknak, akik több generáció számára keresnek kényelmes, jól kihasználható otthont.

Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan, jöjjön el és győződjön meg személyesen is a leírtakról! Ingatlanirodánk ügyvédi háttérrel, CSOK, babaváró hitel, valamint kamatkedvezményes hitel ügyintézésével támogatja ügyfelei ingatlanvásárlását! Kérem érdeklődéskor hivatkozzon az
M318686 számra.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Kazincbarcikán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kazincbarcika m² ár
722 e Ft
634 e Ft -14%
Ennek az ára
Kazincbarcika átlagár
65 M Ft m Ft
81.4 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kazincbarcika

Eladó családi házak a környékről

Kazincbarcika
Eladó családi ház

Kazincbarcika

45 M Ft
3 szoba
72 m²
Léh
Eladó családi ház

Léh

23.99 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Kazincbarcika
Eladó családi ház

Kazincbarcika

185 M Ft
4 + 1 szoba
254 m²
Kazincbarcika
Eladó családi ház

Kazincbarcika

65 M Ft
4 szoba
90 m²
Tiszalúc, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Tiszalúc

16.9 M Ft
4 szoba
137 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

149 M Ft
4 szoba
463 m²
Rudabánya
Eladó családi ház

Rudabánya

19.9 M Ft
5 szoba
140 m²
Kazincbarcika
Eladó családi ház

Kazincbarcika

18 M Ft
3 szoba
144 m²
Kazincbarcika
Eladó családi ház

Kazincbarcika

85 M Ft
3 + 1 szoba
150 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

26.5 M Ft
3 szoba
100 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

13 M Ft
5 szoba
150 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

25.9 M Ft
4 szoba
148 m²
Kazincbarcika
Eladó családi ház

Kazincbarcika

85 M Ft
3 + 1 szoba
150 m²
Kazincbarcika
Eladó családi ház

Kazincbarcika

85 M Ft
3 + 1 szoba
150 m²
Ózd
Eladó családi ház

Ózd

25.99 M Ft
4 szoba
198 m²
Kazincbarcika
Eladó családi ház

Kazincbarcika

65 M Ft
4 szoba
90 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

54.99 M Ft
4 szoba
103 m²
Kazincbarcika
Eladó családi ház

Kazincbarcika

85 M Ft
3 + 1 szoba
150 m²
Komlóska
Eladó családi ház

Komlóska

55.9 M Ft
7 szoba
247 m²
Tiszalúc
Eladó családi ház

Tiszalúc

19.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Kazincbarcika
Eladó családi ház

Kazincbarcika

91.9 M Ft
4 + 1 szoba
150 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

25.9 M Ft
4 szoba
148 m²
Kazincbarcika
Eladó családi ház

Kazincbarcika

79.99 M Ft
4 szoba
116 m²
Miskolc
Eladó családi ház

Miskolc

110 M Ft
6 szoba
199 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

125.2 M Ft
2 szoba
50 m²
Köveskál
Eladó családi ház

Köveskál

215 M Ft
4 szoba
100 m²
Ceglédbercel
Eladó családi ház