Astora Márvány8

Eladó családi ház
Kartal

+ 11 kép 1/14
40 000 000 Ft40 M Ft 470 588 Ft/m2
3 szoba
85 m²
építés éve:1976

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 705 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany
Komfort: Félkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 412
Horváth Tibor
Ingatlanmentor

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

*** Kartalon eladó régi típusú TÉGLÁBÓL épült parasztház! Ritkaság!***

Kartal egyik legkedveltebb utcájában kínálok eladásra egy nettó 85 m2-es, jó elosztású, felújítandó állapotú házat kedvező áron. Az ingatlanban 2 külön bejáratú szoba, 1 nappali, egy tágas konyha, közlekedő, tároló, kamra és egy fürdőszoba található. A telek összközművesített, minden közmű rendelkezésre áll. Fűtésről gázkonvektorok gondoskodnak, viszont igény esetén kályha is beköthető. Igény esetén akár azonnal birtokba vehető.

A telek mérete ideális, hiszen a 700 m2 kényelmesen átalakítható, karbantartható a hétvégéken. A ház mellett egy tágas kb. 25 m2-es Garázs + tároló található, amely alatt pince is elérhető.

Nagy ELŐNYE, hogy a falak és a tető szerkezetileg jó állapotú a korához képest, illetve a központi elhelyezkedésének köszönhetően minden fontosabb szolgáltatás 5 percen belül elérhető. Az utca és a település is rendezett, kedves szomszédok vannak.

Jöjjön nézze meg és tegyen rá ajánlatot! Mielőbbi megtekintés miatt várjuk hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Kartalon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kartal m² ár
471 e Ft
126 e Ft -272%
Ennek az ára
Kartal átlagár
40 M Ft m Ft
12.4 m Ft -223%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kartal

Eladó ingatlanok a környékről

Abony
Eladó családi ház

Abony

25 M Ft
2 szoba
50 m²
Kartal
Eladó családi ház

Kartal

59.99 M Ft
2 + 1 szoba
130 m²
Kartal
Eladó családi ház

Kartal

61.99 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Kartal
Eladó családi ház

Kartal

155 M Ft
6 szoba
260 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Kartal, Orgona utca
Eladó családi ház

Kartal

191 M Ft
8 szoba
226 m²
Kartal
Eladó családi ház

Kartal

94.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Kartal
Eladó családi ház

Kartal

85 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Kartal
Eladó családi ház

Kartal

94.9 M Ft
4 szoba
122 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Ócsa
Eladó ikerház

Ócsa

79.9 M Ft
1 + 2 szoba
70 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Kartal
Eladó családi ház

Kartal

84.9 M Ft
6 + 1 szoba
235 m²
Kartal
Eladó családi ház

Kartal

69.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Kartal, Árpád fejedelem útja
Eladó családi ház

Kartal

61.99 M Ft
2 + 1 szoba
105 m²