BAM Living

Eladó családi ház
Kaposvár

+ 9 kép 1/12
15 560 000 Ft15.56 M Ft 778 000 Ft/m2
1 szoba
20 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 660 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 904
Kovácsné Nagy Renáta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kizárólag irodánkat bízták meg!! A LIDO HOME KAPOSVÁR eladásra kínálja a KAPOSVÁRI HÁZRÉSZT: A LIDO HOME KAPOSVÁR által kínált KAPOSVÁRI HÁZRÉSZ jellemzői: Eladó házrész Kaposváron jó környéken. 30 m2 a lakótér, kert kapcsolattal. 2023- ban nyílászáró csere, új laminált parkettát kapott, WC és kézmosó cseréje megtörtént. 1 szoba, konyha, fürdőszoba WC -vel. Rendezett udvarban. 200 m-re található a buszmegálló. 700 m-re nagyobb bevásárló üzletek. Belváros könnyű sétára. Jó szomszédok. 1- 2 fő számára vagy befektetésre kiváló. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére.Ha a 2815-ös számú KAPOSVÁRI HÁZ RÉSZ vagy bármely más ingatlan felkeltette az érdeklődését hívjon a megadott telefonszámon. LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás családi házak ára Kaposváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kaposvár m² ár
778 e Ft
468 e Ft -66%
Ennek az ára
Kaposvár átlagár
15.56 M Ft m Ft
75.6 m Ft 79%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kaposvár

Eladó családi házak a környékről

Kaposvár, Kisgát és környéke, Cukorgyár, Pécsi utca és környéke, Tavasz u. 1
Eladó családi ház

Kaposvár

20.9 M Ft
2 szoba
64 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

130 M Ft
4 + 2 szoba
200 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

139 M Ft
9 szoba
175 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

420 M Ft
10 szoba
500 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

74.99 M Ft
4 szoba
138 m²
Zamárdi
Eladó családi ház

Zamárdi

166 M Ft
8 szoba
150 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Balatonfenyves
Eladó családi ház

Balatonfenyves

77 M Ft
7 szoba
120 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

68.9 M Ft
7 szoba
183 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

68 M Ft
5 + 1 szoba
210 m²
Balatonföldvár
Eladó családi ház

Balatonföldvár

223 M Ft
2 + 2 szoba
184 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

81.631 M Ft
6 szoba
136 m²
Siófok
Eladó családi ház

Siófok

178.999 M Ft
4 szoba
150 m²
Balatonberény
Eladó családi ház

Balatonberény

128 M Ft
3 + 1 szoba
121 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

199 M Ft
8 szoba
350 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

149 M Ft
5 szoba
240 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

22 M Ft
5 szoba
130 m²
Látrány
Eladó családi ház

Látrány

49.9 M Ft
4 szoba
138 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

68 M Ft
5 szoba
170 m²
Kaposvár
Eladó családi ház

Kaposvár

16.5 M Ft
1 szoba
38 m²