Metrodom

Eladó családi ház
Kaba

+ 17 kép 1/20
22 990 000 Ft22.99 M Ft 376 885 Ft/m2
1 + 1 szoba
61 m²
építés éve:2007

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 634 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 502
Kaszásné Szabó Éva
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Hajdú-Bihar megyében,Kaba településen 1+1 szobás 61 nm-es komfortos,tégla építésű családi lakóház.Az ingatlan per-és tehermentes,634 nm-es telken helyezkedik el.Főbb paraméterei:nagy szoba,félszoba,nappali,konyha,fürdőszoba Wc-vel.A ház melegét cserépkályha fűtés biztosítja.A telken még egy gazdasági épület is található,az udvaron lehetőség van konyhakert kialakítására.A közelben található gyógyfürdő,boltok,piac,gyógyszertár,ált.iskola,pizzéria,sportcsarnok.Nagyszerű lehetőség családosoknak,fiatal pároknak.Ajánlom azoknak,akik elérhető áron családi házat szeretnének! További kérdéseire készséggel válaszolok! Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek, valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.
Az OTP bankcsoport hátterével állunk ügyfeleink rendelkezésére egyénre szabott kedvező kamatozású hitelekkel, CSOK és babaváró hitel ügyintézésével, illetve megbízható ügyvédi közreműködéssel is! Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, az alábbi referenciaszámra hivatkozva keressen akár hétvégén is! M219526

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Kabán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kaba m² ár
377 e Ft
462 e Ft 18%
Ennek az ára
Kaba átlagár
22.99 M Ft m Ft
36.4 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kaba

Eladó családi házak a környékről

Kaba
Eladó családi ház

Kaba

28.5 M Ft
2 szoba
91 m²
Kaba
Eladó családi ház

Kaba

25.7 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Kaba
Eladó családi ház

Kaba

32.8 M Ft
2 szoba
77 m²
Kaba
Eladó családi ház

Kaba

39 M Ft
2 szoba
100 m²
Kaba
Eladó családi ház

Kaba

36 M Ft
3 szoba
90 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Kaba
Eladó családi ház

Kaba

39 M Ft
2 szoba
100 m²
Kaba
Eladó családi ház

Kaba

45 M Ft
2 szoba
61 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Kaba
Eladó családi ház

Kaba

39 M Ft
2 szoba
100 m²
Kaba
Eladó családi ház

Kaba

39 M Ft
2 szoba
100 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Kaba
Eladó családi ház

Kaba

62 M Ft
2 szoba
108 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Kaba
Eladó családi ház

Kaba

62 M Ft
2 szoba
108 m²
Kaba
Eladó családi ház

Kaba

49.5 M Ft
3 szoba
112 m²
Kaba
Eladó családi ház

Kaba

18 M Ft
2 szoba
68 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Kaba