Avico Greentop

Eladó családi ház
Jászberény

59 900 000 Ft59.9 M Ft 721 687 Ft/m2
4 szoba
83 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 420 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 963
Dalocsa István
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kivételes lehetőség!!!
Új építésű Családi ház eladó.
Jászberényben a Szatmári lakóparkban 700m2-es telken 2db nettó 83,2m2-es 13,5m2 terasszal rendelkező Ikerház eladó.

20%-os vételárrész befizetésével, hozzájuthat állmai otthonához!

Teljes kifizetés az ingatlan birtokbaadásakor!

Várható befejezés 2026 második negyedéve.

Az ingatlan teljes közművel, a legmodernebb Hőszivattyus fűtéssel ellátott.

Az ingatlan teljes tervdokumentációja komolyabb érdeklődés esetén megtekinthető.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését hívjon bizalommal.

Ár: 59,9M

Érd: 06 30/9632077

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Jászberényben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Jászberény m² ár
722 e Ft
457 e Ft -58%
Ennek az ára
Jászberény átlagár
59.9 M Ft m Ft
72.9 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Jászberény

Eladó családi házak a környékről

Jászfényszaru
Eladó családi ház

Jászfényszaru

36.9 M Ft
1080 m²
80 m²
Tiszaföldvár
Eladó családi ház

Tiszaföldvár

25.5 M Ft
2 szoba
140 m²
Mezőtúr, Tündér
Eladó családi ház

Mezőtúr

25 M Ft
1 szoba
85 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

44.9 M Ft
4 szoba
140 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

62 M Ft
3 + 7 szoba
190 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

15.5 M Ft
3 szoba
78 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

65.99 M Ft
4 szoba
210 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

120 M Ft
3 + 4 szoba
296 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

17.99 M Ft
3 szoba
75 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

104.9 M Ft
6 szoba
178 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

34 M Ft
6462 m²
69 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

62 M Ft
3 + 7 szoba
190 m²
Nagyrév, Kossuth út
Eladó családi ház

Nagyrév

24.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

35.5 M Ft
3 szoba
83 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

62 M Ft
3 + 7 szoba
190 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

26 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

118 M Ft
1 szoba
190 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

63 M Ft
4 szoba
95 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

39.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Kisújszállás
Eladó családi ház

Kisújszállás

119 M Ft
6 szoba
464 m²
Jászberény