Seven Pearl

Eladó családi ház
Jászberény

+ 17 kép 1/20
190 000 000 Ft190 M Ft 1 055 556 Ft/m2
5 szoba
180 m²

Részletes adatok

Telekméret: 927 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 201
Oláh-Mórocz Zsanett
koRRektotthon.hu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Belvárosi, sokoldalúan hasznosítható ingatlan – páratlan befektetési lehetőség!
A város szívében, frekventált elhelyezkedéssel kínáljuk megvételre ezt a komplex ingatlant, amely egyedülálló adottságainak köszönhetően számos funkció betöltésére alkalmas. Ideális választás lehet családi otthonnak, lakások kialakítására, irodáknak vagy üzleti célokra is.
Az ingatlan különlegessége, hogy az emeleti panorámás terasz tökéletes helyszínt biztosít mind családi összejövetelekhez, mind üzleti rendezvényekhez. A földszinten található, gépesített és fűtött medence, valamint szauna tovább növeli a komfortérzetet és az értéket.
A tágas belső terek jól átgondolt elrendezésűek:
4 hálószoba
2 nappali
2 fürdőszoba + 2 WC + szociális helyiség
kandalló és télikert
4 irodahelyiség
dupla fedett teremgarázs
Műszaki felszereltség:
cirkó kazános fűtés
házközponti klímarendszer
riasztó- és kamerarendszer a maximális biztonság érdekében
Ez az ingatlan egyszerre nyújt kényelmet, eleganciát és üzleti potenciált. Akár exkluzív családi rezidenciaként, akár jövedelmező befektetésként tekint rá, biztos lehet benne, hogy hosszú távon is értékálló döntést hoz.

A hitelre se legyen gondja! Bankfüggetlen és Ingyenes szolgáltatásunkkal, kedvezőbb feltételekkel,
sorban állás nélkül intézzük pénzügyeit!
Keresse ez ügyben is kollégánkat bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Jászberényben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Jászberény m² ár
1056 e Ft
487 e Ft -117%
Ennek az ára
Jászberény átlagár
190 M Ft m Ft
85.4 m Ft -123%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Jászberény

Eladó családi házak a környékről

Berekfürdő
Eladó családi ház

Berekfürdő

27.5 M Ft
3 szoba
110 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

169 M Ft
2 + 2 szoba
194 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

63 M Ft
3 + 1 szoba
178 m²
Jászjákóhalma
Eladó családi ház

Jászjákóhalma

15.5 M Ft
3 szoba
78 m²
Kisújszállás
Eladó családi ház

Kisújszállás

119 M Ft
6 szoba
464 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

62 M Ft
3 + 7 szoba
190 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

69.99 M Ft
4 szoba
210 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

39.9 M Ft
5 szoba
160 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

63 M Ft
3 + 1 szoba
178 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

13.6 M Ft
2 szoba
50 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

34 M Ft
6462 m²
69 m²
Szolnok
Eladó családi ház

Szolnok

20.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nagyrév, Kossuth út
Eladó családi ház

Nagyrév

24.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

44.9 M Ft
4 szoba
140 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

63 M Ft
3 + 1 szoba
178 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

118 M Ft
1 szoba
190 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

54.9 M Ft
4 szoba
140 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

27 M Ft
1 + 4 szoba
68 m²
Tiszaroff, Aradi út
Eladó családi ház

Tiszaroff

11 M Ft
2 szoba
78 m²
Jászberény
Eladó családi ház

Jászberény

79.9 M Ft
4 szoba
165 m²
Jászberény