NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Jánoshalma

+ 17 kép 1/20
19 900 000 Ft19.9 M Ft 205 155 Ft/m2
2 + 1 szoba
97 m²
építés éve:1964

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 986 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 663
Jávor Dávid
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Bács-Kiskun Vármegye Jánoshalma központjához közeli utcában eladó egy tehermentes, tégla építésű családi ház.
Az ingatlan 986 m2-es telken helyezkedik el, ahol építésre került egy nagy melléképület, melyben három nagy garázs, nyári konyha és tároló található. A ház hasznos alapterülete 81 m2 ,melyben három szoba, konyha, fürdőszoba-WC, kamra padlásfeljáróval és egy pince került kialakításra. A szobák parkettával, a konyha és a fürdőszoba járólappal borított. A pincével együtt az ingatlan alapterülete összesen 97 m2. A pince a konyha, az egyik szoba és a fürdőszoba alatt helyezkedik el. A legnagyobb szobában egy cserépkályha került beépítésre, mely körbefűti a mellette lévő szobát és a fürdőszobát is. Extra felszereltség az elektromos kapu, valamint a néhány évvel ezelőtt történt napelemrendszer kiépítése a főépületen és a melléképületen. A fűtés és az elektromos áram ezen keresztül biztosított az ingatlanban. A lakás minden helyiségében mennyezeti fűtőpanel biztosítja az otthon melegét, ennek köszönhetően a rezsi nagyon alacsony. Jó szomszédi környezetben található, csendes környéken. Buszmegálló, iskola, óvoda, élelmiszerbolt, Egészségközpont rövid sétával elérhető. Teljes körű és díjmentes Otthon Start lakáshitel, CSOK Plusz, Piaci Lakáshitel, Babaváró kölcsön és egyéb banki termékek ügyintézésével állunk rendelkezésére sorban állás nélkül! Az adásvételi szerződéshez megbízható ügyvédi hátteret biztosítunk. Megtekintésért kérem hívjon bizalommal! Eladó ingatlana van? Szívesen segítek az értékesítésben.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Jánoshalmán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Jánoshalma m² ár
205 e Ft
102 e Ft -101%
Ennek az ára
Jánoshalma átlagár
19.9 M Ft m Ft
11.6 m Ft -71%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Jánoshalma

Eladó családi házak a környékről

Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Fülöpháza
Eladó családi ház

Fülöpháza

68 M Ft
6 szoba
250 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

55 M Ft
5 szoba
91 m²
Jánoshalma
Eladó családi ház

Jánoshalma

16.7 M Ft
3 szoba
183 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Jánoshalma, Kinizsi Pál utca
Eladó családi ház

Jánoshalma

5.5 M Ft
3 szoba
72 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Jánoshalma
Eladó családi ház

Jánoshalma

7.32 M Ft
3 szoba
96 m²
Jánoshalma
Eladó családi ház

Jánoshalma

15.9 M Ft
2 szoba
58 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Jánoshalma, Orczy utca 115
Eladó családi ház

Jánoshalma

7.97 M Ft
1 + 1 szoba
204 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

135 M Ft
5 szoba
220 m²
Jánoshalma
Eladó családi ház

Jánoshalma

11.712 M Ft
3 szoba
100 m²
Jánoshalma
Eladó családi ház

Jánoshalma

2.5 M Ft
2 szoba
95 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

58 M Ft
5 szoba
92 m²
Kecskemét
Eladó családi ház