BAM Living

Eladó családi ház
Isaszeg

+ 10 kép 1/13
89 900 000 Ft89.9 M Ft 788 596 Ft/m2
3 szoba
114 m²
építés éve:2014

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Parkolás: Garázs
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 412
Kertész Rebeka
Intor Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tágas terek, nyugalom és számtalan lehetőség Isaszegen!
Eladásra kínálunk egy remek adottságokkal rendelkező, 94 m²-es családi házat Isaszegen a Jegenye utcában. A ház jelenlegi formáját 2013-ban Ez az ingatlan tökéletes választás azoknak, akik saját ízlésükre szabott otthont keresnek egy barátságos, zöld környezetben, mégis közel a fővároshoz.

Az ingatlan főbb jellemzői:
• Kiváló elosztás: A ház szíve egy tágas amerikai konyhás nappali, amely mellett két különnyíló szoba biztosítja a család kényelmét.
• Extrák a házon belül: Sarokkádas fürdőszoba, külön WC és egy praktikus folyosó, amely méretéből adódóan ideális gardróbszoba kialakítására is.
• Bővíthető terek: A házhoz tartozik egy 20 m²-es garázs, amely közvetlen belső átjárással rendelkezik. Ez a helyiség igény esetén könnyedén plusz egy lakószobává alakítható, így növelve az életteret.
• Szerkezet és szigetelés: Tégla és salakblokk falazat, amelyen 5 cm-es EPS homlokzati szigetelés található. Cserép tetőfedés.
• Kert és udvar: A bejárattól a garázsig igényes térkő burkolat vezet. A kert ékköve egy hatalmas, hűst adó diófa, a pihenést pedig egy tágas, fedett terasz garantálja.

Műszaki felszereltség:
• Összközműves telek (a gáz jelenleg le van választva, de bármikor visszaköthető).
• Kiépített kamerarendszer és kényelmes, motoros kapu gondoskodik a biztonságról.
• Az ingatlan további bővítési lehetőségeket rejt magában!

Miért érdemes Isaszeget választani?

Isaszeg dinamikusan fejlődő város, ahol minden megtalálható, amire a mindennapokban szükség van:
• Közlekedés: Kiváló vasúti összeköttetés és közvetlen buszjáratok Budapest (Örs vezér tere) felé. Gödöllő közelsége pedig további munkalehetőségeket és szórakozást kínál.
• Infrastruktúra: Bölcsőde, óvodák, iskolák, posta, könyvtár, orvosi rendelők és gyógyszertár mind a közelben.
• Vásárlási lehetőségek: Tesco, DM és számos helyi üzlet könnyíti meg a bevásárlást.

Ez a ház több, mint egy épület – ez egy lehetőség, hogy megvalósítsa álmai otthonát!

Várom megtisztelő hívását a hét bármely napján, tekintse meg személyesen is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Isaszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Isaszeg m² ár
789 e Ft
823 e Ft 4%
Ennek az ára
Isaszeg átlagár
89.9 M Ft m Ft
63.4 m Ft -42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Isaszeg

Eladó családi házak a környékről

Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
3 szoba
85 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

59.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

65 M Ft
4 szoba
119 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
2 szoba
85 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
3 szoba
85 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

32 M Ft
2 szoba
50 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
3 szoba
85 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

129.9 M Ft
7 szoba
190 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

48 M Ft
3 szoba
48 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
2 szoba
85 m²
Isaszeg
Eladó családi ház

Isaszeg

68 M Ft
2 szoba
85 m²
Isaszeg