City Pearl

Eladó családi ház
Hódmezővásárhely

+ 17 kép 1/20
88 000 000 Ft88 M Ft 758 621 Ft/m2
4 szoba
116 m²
építés éve:1988

Részletes adatok

Telekméret: 590 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Rádóczi Ildikó
Openhouse Szeged

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181706 hivatkozási számú hódmezővásárhelyi családi ház.

Eladó teljeskörűen felújított családi ház Hódmezővásárhely Tarján városrészében – 88 MFt

Hódmezővásárhely közkedvelt Tarján városrészében eladó egy 1988-ban téglából épült, 2022-ben teljes körűen felújított, kétszintes családi ház, 590 m²-es telken.

A 116 m²-es, modern műszaki tartalommal rendelkező ingatlan az alábbi felújításokon esett át:

10 cm-es hungarocell hőszigetelés
10 kW-os napelemes rendszer
teljesen új villanyhálózat (3 fázis, 3×16 A)
teljes víz- és szennyvízhálózat csere
új nyílászárók
elektromos nagykapu

A ház többféle fűtési lehetőséget biztosít:

klímás fűtés mindkét szinten
fa tüzelésű kazán radiátoros rendszerrel
előkészített termosztátos elektromos fűtési lehetőség

kazánház külön bejárattal

A konyhából egy közel 27 m²-es terasz nyílik, emellett a bejáratnál egy további kb. 10 m²-es fedett terasz is található.

Emelet:

fogadó rész / kisebb nappali
2 hálószoba
fürdőszoba sarokkáddal és WC-vel
mosó- és szárítógép kiállás

Az ingatlan kialakítása akár két generáció számára is ideális lehet.

További extrák

fedett kutyakennel
műhely
5,5 × 5,5 m-es lemezgarázs
betonozott udvar
füves kert rész, szabadon alakítható

Irányár: 88 MFt

+ Üzleti lehetőség külön megállapodással

Az ingatlanhoz opcionálisan megvásárolható egy jelenleg is működő, teljesen felszerelt mozgó húsbolt kialakult beszállítói és vevőkörrel.

A vállalkozáshoz tartozik:

teljesen felszerelt Peugeot Boxer mozgó húsbolt
21 m²-es kiszolgáló melléképület
18 m²-es előkészítő helyiség
két részből álló hűtőkamra

Ideális lehet otthoni vállalkozás indítására vagy meglévő tevékenység bővítésére.

Amennyiben az új tulajdonos nem kívánja átvenni a vállalkozást, a melléképület részét képező hűtőkamra az ingatlanban marad, a vállalkozáshoz kapcsolódó további eszközöket és berendezéseket a jelenlegi tulajdonos elszállítja.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó hódmezővásárhelyi családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #181706

Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Hódmezővásárhelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hódmezővásárhely m² ár
759 e Ft
495 e Ft -53%
Ennek az ára
Hódmezővásárhely átlagár
88 M Ft m Ft
62.7 m Ft -40%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hódmezővásárhely

Eladó családi házak a környékről

Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

46 M Ft
3 szoba
73 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.64 M Ft
31 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

97 M Ft
2 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

20.5 M Ft
2 + 1 szoba
100 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

14.999 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

70 M Ft
3 + 1 szoba
150 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

87.9 M Ft
6 szoba
192 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

40 M Ft
3 szoba
110 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

250 M Ft
5 szoba
179 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

24.5 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely