Oasis Residence

Eladó családi ház
Hódmezővásárhely, 1. emelet

+ 10 kép 1/13
86 500 000 Ft86.5 M Ft 720 833 Ft/m2
3 szoba
120 m²
1. emelet
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 423 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 336
Dudás Dóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Home and People azonosító: 23802

Dudás Dóra +36 70 33 64 333

Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást sms-ben a +36-70-627-1033-as telefonszámon!

 

120m2 
3 fázis
tégla
2 fürdőszoba
nagy terasz+nagy erkély
garázs
nagy terek
kiváló elhelyezkedés
423m2 telek
vegyes tüzelés+ gázkazános fűtésrendszer

Irányár: 86.499 000,- FT

Home and People azonosító: 23802

Amennyiben felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal!

Dudás Dóra

Vezetőreferens

+36 70 33 64 333

 

Ha további kérdése van az ingatlannal kapcsolatban, hívja a 06703364333-as telefonszámot, vagy érdeklődjön az Home and People  Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Hódmezővásárhelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hódmezővásárhely m² ár
721 e Ft
529 e Ft -36%
Ennek az ára
Hódmezővásárhely átlagár
86.5 M Ft m Ft
48.5 m Ft -78%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hódmezővásárhely, 1. emelet

Eladó családi házak a környékről

Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

14.999 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

49.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

225 M Ft
5 szoba
203 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

64.99 M Ft
4 + 2 szoba
235 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

12.799 M Ft
3 szoba
43 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

24.5 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

30 M Ft
2 szoba
76 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

109 M Ft
2 szoba
980 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

99.9 M Ft
5 + 2 szoba
178 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

214 M Ft
5 szoba
203 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

88 M Ft
5 szoba
154 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

49.99 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.712 M Ft
17 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

40 M Ft
3 szoba
90 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház