Astora Márvány8

Eladó családi ház
Hódmezővásárhely, földszint

+ 4 kép 1/7
65 000 000 Ft65 M Ft 601 852 Ft/m2
4 szoba
108 m²
földszint
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 541 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: I

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 612
Gonda Ildikó
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Hódmezővásárhely belváros közeli utcájában eladó egy 1960-ban épült tégla falazatú ház. Két lakásból áll az ingatlan, ezáltal számtalan lehetőséget rejt magában.
Hasznos alapterülete 108 m2, melyből a főépület 75 m2, a kisebb lakás pedig 33 m2. A két épületrész közötti átjárót a tulajdonos pár éve befalazta, de bármikor újra nyitható.

Részletek:
Utolsó nagyobb felújítást 2008-ban végeztek az ingatlanon: nyílászáró csere /udvarra néző ablakok, bejárati ajtó/, szárazkapu bejáró hidegburkolat, az utcafronton nemesvakolat, fürdőszoba felújítás, új konvektorok felszerelése a konyhába és a fürdőszobába. Két éve pedig a szennyvíz csöveket cserélték ki teljes hosszában, valamint új villanybojler került beszerelésre.
Fűtése gázkonvektorral történik + az utcai szobában cserépkályha is található, a melegvizet pedig villanybojler szolgáltatja.
A kert rendezett, fiatal termő gyümölcsfákkal, virágoskerttel. Galambház, tároló és egy 40 m2-es tégla melléképület található még az udvaron. Kocsibeállási lehetőség pedig a szárazkapubejáróban van, mely 30 m2.
A ház korszerűsítése, felújítása után kedves otthona lehet nagyobb családnak, összeköltözőknek egyaránt. Ill az ingatlan kitűnő elhelyezkedése miatt alkalmas lehet orvosi rendelőnek, vagy bármilyen vállalkozásnak, üzletnek, irodának.
A belváros közelsége miatt minden egy karnyújtásnyira van: a közelben bölcsőde, óvoda, iskola, boltok, gyógyszertár, kórház, orvosi rendelő, sportlétesítmények, tram-train és buszmegálló.

Az ingatlan irányára: 65 M Ft, kisebb kertes ház csere lehetséges, értékegyeztetéssel.
Külső képekért és időpont egyeztetésért hívjon akár hétvégén is!

Tisztelettel: Gonda Ildikó
Ingatlanközvetítő Városi Ingatlaniroda
Tel : nulla hat hetven hatszáztizenkettő negyvenegy negyvenkettő

Irodánk készséggel áll ügyfeleink rendelkezésére nem csak ingatlanügyekben, de hitelügyintézésben is : 3 %-os fix kamatozású Otthon Start hitel, CSOK Plusz hitel, Falusi CSOK, egyéb jelzáloghitelek, babaváró kölcsön, szabad felhasználású hitelek, személyi kölcsön, jogi ügyekben /ügyvéd/ és energetikai tanúsítvány készítésében is /energetikus/.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Hódmezővásárhelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hódmezővásárhely m² ár
602 e Ft
486 e Ft -24%
Ennek az ára
Hódmezővásárhely átlagár
65 M Ft m Ft
59.9 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hódmezővásárhely, földszint

Eladó családi házak a környékről

Deszk
Eladó családi ház

Deszk

58.9 M Ft
6 + 1 szoba
175 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

99.9 M Ft
5 + 2 szoba
178 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

39.99 M Ft
4 szoba
120 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

172 M Ft
10 + 1 szoba
593 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

99 M Ft
6 szoba
310 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

70 M Ft
3 + 1 szoba
150 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

11.488 M Ft
17 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

40 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

37.425 M Ft
3 szoba
75 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

129.5 M Ft
1 + 3 szoba
122 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

49 M Ft
4 szoba
98 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

40 M Ft
3 szoba
90 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

49.99 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

220 M Ft
12 + 2 szoba
760 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

97 M Ft
2 szoba
110 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely