Astora Art House

Eladó családi ház
Hódmezővásárhely, 10 felett

+ 17 kép 1/20
148 000 000 Ft148 M Ft 822 222 Ft/m2
4 szoba
180 m²
10 felett
építés éve:1988

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 594 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 10 felett
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 416
Szabó Ernő
Városi Ingatlaniroda - VING

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Vásárhely a belvárosban, és mégis csendes utcában kínálom eladásra ezt a 180 m2-es kétszintes 4 szobás családi házat 594 m2-es telken. Az ingatlanban mindenhol padlófűtés biztosítja a meleget és 3 klíma szolgáltatja a komfortérzetet a meleg napokon. A ház a nagy területhez képest alacsony rezsivel működik, mert a fa ablakok hungaropan hőszigetelésűek, így jól záródnak. Az ablakokra reluxákat és redőnyöket szereltek fel. A kazáncsere is megtörtént Ariston kondenzációs kazánra. A földszinten hidegburkolatot raktak le, az emeleten padlószőnyeget. A fürdők és WC hidegburkolatot kaptak. Minden szoba erkélyes. A szobák fala festett.
Az ingatlan Kelet-Nyugat fekvésű.
A ház alsó szintjében található a 25 m2-es garázs és 20 m2-es kiskonyha.
A ház mögötti udvaron termő bio cseresznye, körte, és füge biztosít gyümölcsöt a család számára. A locsolást 80 méter mélyre fúrt kút segíti. Az épület előtti kert gyönyörű virágaival pihentetően hívogató.
Az ingatlan kifogástalan állapotú, egy tisztasági festést követően beköltözhető.
Mivel belvárosi ingatlan, így 5 perc alatt gyalog is elérhetők az üzletek, bank, önkormányzat, posta, iskola, óvoda, korház, Tram-Train megálló.
CSOK plusz igénybe vehető a jogosultság esetén, hitelügyintés díjmentes, valamint az ügyvédi tanácsadás is.
Bármi kérdés felmerül az ingatlannal kapcsolatban vagy külső fotókra kíváncsi, kérem hívjon az elérhetőségemen bármikor, engem nem fog zavarni.

Szabó Ernő 30-416-2393
Prémium Ingatlan Értékesítő

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Hódmezővásárhelyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hódmezővásárhely m² ár
822 e Ft
497 e Ft -66%
Ennek az ára
Hódmezővásárhely átlagár
148 M Ft m Ft
62 m Ft -139%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hódmezővásárhely, 10 felett

Eladó családi házak a környékről

Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Makó, Ráday 9/b
Eladó családi ház

Makó

49.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

59 M Ft
5 szoba
140 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

135 M Ft
6 szoba
240 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Kiss utca
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

88 M Ft
5 szoba
154 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

65 M Ft
3 szoba
130 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

14.44 M Ft
31 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

60 M Ft
4 szoba
120 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

98.9 M Ft
5 szoba
155 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

115 M Ft
7 szoba
196 m²
Szeged, Alsóváros, Szabadság tér
Eladó családi ház

Szeged

89.9 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

129.5 M Ft
1 + 3 szoba
122 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

54.89 M Ft
3 szoba
110 m²
Mórahalom
Eladó családi ház

Mórahalom

63 M Ft
3 szoba
94 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

32 M Ft
3 szoba
88 m²
Hódmezővásárhely
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely