River Life

Eladó családi ház
Hernád, földszint

+ 6 kép 1/9
89 990 000 Ft89.99 M Ft 841 028 Ft/m2
4 szoba
107 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 1003 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 883
Adamcsik Judit
Adamcsik Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Hernádon, csendes mellékutcában, megvételre kínálok 1000 m2-es telken, egy nettó 107 m2-es exkluzív, újépítésű családi házat.
Az ingatlanban 3 szoba, amerikai konyhás nappali, gardrób, háztartási helyiség, spejz, 2 fürdőszoba, 2 mellékhelyiség található.
A 12 m2-es teraszon kipihenhetjük a hétköznapok fáradalmait.
Műszaki leírás:
Fal: tégla + 15 cm szigetelés, nemesvakolat
Épületgépészet: Gree gud71ps/a-t- légcsatornás hűtő-fűtő egység, szobánkénti befújással,elszívással és szabályozható anemosztáttal, hőszivattyús villanybojler (AristonLydos Hibrid 100)
A hideg-meleg burkolatok és a belső ajtók egyéni ízlés szerint, a megadott keretösszegig szabadon választhatóak.
A nyílászárók 5 légkamrás ablakok, 3-as üvegezéssel, redőnnyel, helyiségenként egy szúnyoghálóval ellátottak
A telek körben bekerítve.(Beton oszlop + drótháló)
Utcafront: Antracit beton elemes kerítés, kovácsoltvas jellegű kis (1m x 1,5m) és nagy (1,5m x 1,5m) kapuval , az udvaron 30m2 egybefüggő térkövezéssel.
Az ár a kulcsrakész állapotot tükrözi.
A munkálatok hamarosan megkezdődnek, várhatóan 2026 áprilisában költözhető.
Közelben bölcsőde, óvoda, általános iskola, bevásárlási lehetőségek, orvosi rendelők található...
Hernád jól megközelíthető: rendszeres buszjáratok és a Budapest–Lajosmizse–Kecskemét vasútvonal biztosítanak tömegközlekedési kapcsolatot a főváros felé. Az M5-ös autópálya közelsége pedig gyors és kényelmes autós közlekedést tesz lehetővé Budapestre.
Hívjon bizalommal, hogy személyesen bemutathassam Önnek, ezt a remek ár/érték arányú ingatlant!
Adamcsik Judit
Szolgáltatások:
Ingatlanok értékesítése-bérbeadása
Adásvételi szerződés teljes körű lebonyolítása
Jogi tanácsadás
Energetikai tanúsítvány
Bankfüggetlen, díjmentes Hitelügyintézés
Hivatalos Értékbecslés
NAPELEMRENDSZEREK TELEPÍTÉSE
Hirdetéseink megjelennek angol és német nyelvű weboldalakon is

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Hernádon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hernád m² ár
841 e Ft
757 e Ft -11%
Ennek az ára
Hernád átlagár
89.99 M Ft m Ft
82.1 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hernád, földszint

Eladó családi házak a környékről

Hernád
Eladó családi ház

Hernád

85 M Ft
5 szoba
150 m²
Hernád
Eladó családi ház

Hernád

87 M Ft
5 szoba
137 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Hernád
Eladó családi ház

Hernád

52.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Hernád
Eladó családi ház

Hernád

49 M Ft
3 szoba
75 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Hernád
Eladó családi ház

Hernád

34.9 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
Hernád
Eladó családi ház

Hernád

35.99 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Hernád
Eladó családi ház

Hernád

100 M Ft
1 + 3 szoba
127 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Hernád
Eladó családi ház

Hernád

85 M Ft
5 szoba
150 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Hernád
Eladó családi ház

Hernád

115 M Ft
4 szoba
156 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Hernád
Eladó családi ház

Hernád

87 M Ft
5 szoba
145 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Hernád
Eladó családi ház

Hernád

104.9 M Ft
3 szoba
99 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Hernád
Eladó családi ház