Aerogate Homes

Eladó családi ház
Hatvan, földszint

129 700 000 Ft129.7 M Ft 518 800 Ft/m2
3 + 2 szoba
250 m²
földszint
építés éve:1989

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 483 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 901
Felvidéki Mónika
Felvidéki Mónika e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Heves megyében, Hatvanban kínálom eladásra ezt a KÉT szintes 200 nm alapterületű, 4 szobás, 32 nm nappalis délnyugati tájolású családiházat.
A fotók, mindent megmutatnak!
Telek mérete: 483 nm.

Az ingatlan 1989-ban épült egyedi tervezéssel erős stabil kő alapzatra.
Falazat: szilikát + tégla + 5 cm szigetelés. Az egész házat a lábazattól egyedi terméskő burkolat védi.
Tetőszerkezet: erős fa szerkezet, BRAMAC cseréppel fedve.
Nyílászárók: SOFA fa, mindenhol szúnyoghálós, redőnyös nyílászárók.
Felújítás: 2003 – 2005 között TELJESKÖRŰEN felújították a házat.
Villamos rendszer: teljesen új, minden külön rendszeren működik, külön éjszakai áram a bojlernek.
Fűtés: pincébe szerelt dupla rendszer: nagyteljesítményű FAELGÁZOSÍTÓ kazán 4.000 literes puffertartállyal + gázkazán, jelenleg a fűtési költség szinte nulla.
Hűtés: minden helyiségbe klímát szereltek.
Vízrendszer: teljesen felújított, melegvizet a pincében lévő kazántérben elhelyezett villanybojler szolgáltatja, mely éjszakai áramról működik.

Földszint:
- Előszoba: innen nyílik egy szoba, ami jelenleg egy tágas GARDRÓB szoba. Ide minden BEFÉR!
Méretéből adódóan nem igényel több tárolásra alkalmas szekrényt, sem tárolót.
- Fürdő: zuhanyzós, közvetlen utcai kilátással, ami nagyon világossá és hangulatossá teszi.
- Nappali: 32 nm, két szintes, az étkező rész közvetlenül kapcsolódik a konyhaszigetes konyhával.
A nappali családi pihenő része két lépcsőszinttel lejjebb, tágas napfényes életteret kínál.
A fotók önmagukért beszélnek!
Ezt az érzést nem csak a fotókon kell látni, hanem MEG KELL ÉLNI, meg kell érezni! Nézzük meg együtt!

Tetőtér: 3 szoba és 1 sarokkádas fürdőszoba épült. Az egész tetőtér beépítésre került és szigetelték.
Garázs: földszinten van, közvetlenül az utcáról közelíthető meg, egy légtérben van a kazántérrel, és közvetlen bejárást biztosit a parkosított udvarra. Szerelőaknás és fűtött a garázs.
Terasz: a nappaliból lehet kijutni a terméskővel burkolt teraszra, és ITT található a medence.
Fotókon látható, melyek önmagukért beszélnek.

Udvar: a ház mögött rendezett, egyedi mediterrán stílusú parkosított terület, egyedi nagy terméskővel borított terasszal, fa kerítéssel, telepitett öntözőrendszerrel.
Kert: a füvesített udvar mögötte még egy kisebb, locsolt veteményeskert is helyet kapott.
Védelem: alkalom esetén kivonuló riasztó rendszer védi a házat.
Információk: a tulajdonos által közölt, ismertetett adatok alapján készültek.

Közelben található pár perc sétára az óvoda, iskola, orvosi rendelő, gyógyszertár, üzletek, bankok.
Ideális választás kisgyermekes családnak, fiatal pároknak, vagy akik csendre vágynak.
Jöjjön el, nézzük meg együtt, aki ide belép, az már itt gondolja, EZ AZ ÉN OTTHONOM!

Hitel esetén, DÍJMENTES PLUSZ SZOLGÁLTATÁSKÉNT BANKFÜGGETLEN tanácsadóként minden elérhető bank és hitelintézet ajánlata közül fogjuk kiválasztani.
Ha felkeltettem az érdeklődését, keressen bizalommal: 06309010338

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

5 szobás családi házak ára Hatvanban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hatvan m² ár
519 e Ft
524 e Ft 1%
Ennek az ára
Hatvan átlagár
129.7 M Ft m Ft
97.1 m Ft -34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hatvan, földszint

Eladó családi házak a környékről

Andornaktálya
Eladó családi ház

Andornaktálya

42 M Ft
4 szoba
116 m²
Recsk
Eladó családi ház

Recsk

27.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Hatvan
Eladó családi ház

Hatvan

129.99 M Ft
4 szoba
110 m²
Hatvan
Eladó családi ház

Hatvan

67.9 M Ft
4 szoba
187 m²
Hatvan
Eladó családi ház

Hatvan

75 M Ft
3 szoba
100 m²
Hatvan, Balassi Bálint út 82
Eladó családi ház

Hatvan

95.5 M Ft
4 + 1 szoba
170 m²
Hatvan
Eladó családi ház

Hatvan

67.9 M Ft
4 szoba
187 m²
Recsk
Eladó családi ház

Recsk

21 M Ft
4 szoba
220 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

940 M Ft
30 szoba
4000 m²
Hatvan
Eladó családi ház

Hatvan

92 M Ft
4 szoba
125 m²
Hatvan, Béke út
Eladó családi ház

Hatvan

92 M Ft
3 szoba
125 m²
Bodony
Eladó családi ház

Bodony

24.5 M Ft
3 szoba
95 m²
Szarvaskő
Eladó családi ház

Szarvaskő

230 M Ft
5 szoba
424 m²
Gyöngyös
Eladó családi ház

Gyöngyös

28.5 M Ft
1 + 1 szoba
62 m²
Hatvan
Eladó családi ház

Hatvan

67.9 M Ft
4 szoba
187 m²
Hatvan
Eladó családi ház

Hatvan

11.2 M Ft
1 szoba
40 m²
Parád
Eladó családi ház

Parád

47 M Ft
8 + 5 szoba
383 m²
Eger, Felsőváros
Eladó családi ház

Eger

159 M Ft
5 szoba
205 m²
Egerbakta
Eladó családi ház

Egerbakta

36.5 M Ft
5 szoba
120 m²
Hatvan
Eladó családi ház

Hatvan

85 M Ft
4 szoba
140 m²
Szilvásvárad
Eladó családi ház

Szilvásvárad

92 M Ft
4 + 1 szoba
220 m²
Hatvan
Eladó családi ház

Hatvan

88.9 M Ft
5 szoba
200 m²
Felsőtárkány
Eladó családi ház

Felsőtárkány

135 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Hatvan
Eladó családi ház

Hatvan

92 M Ft
4 szoba
125 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Vatta
Eladó családi ház

Vatta

28.3 M Ft
2 szoba
56 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

79.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Fertőd
Eladó családi ház

Fertőd

140.91 M Ft
4 + 2 szoba
190 m²
Egerbakta
Eladó családi ház