NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Harkány

+ 11 kép 1/14
55 000 000 Ft55 M Ft 1 057 692 Ft/m2
3 szoba
52 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 306 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Villany, Szélessáv, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 509
Baranya Home
Baranya Home

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Harkányban, ez a 306 nm-es telken fekvő, 52 nm-es, teljes felújításon átesett üdülőház, nyaraló!

Az ingatlanban aljzat-, homlokzat-, és tetőszigetelés is került!

A ház melegéről gáz-központi fűtés és kandalló is gondoskodik.

Nyugodt, csendes utcában, kedves szomszédokkal, kifejezetten szép környezet várja új tulajdonosát!

Az ár, irányár!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás családi házak ára Harkányban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Harkány m² ár
1058 e Ft
543 e Ft -95%
Ennek az ára
Harkány átlagár
55 M Ft m Ft
53.7 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Harkány

Eladó családi házak a környékről

Mohács
Eladó családi ház

Mohács

9.3 M Ft
1 szoba
30 m²
Harkány, Than Károly utca
Eladó családi ház

Harkány

145 M Ft
5 szoba
160 m²
Görcsöny, Hársfa utca
Eladó családi ház

Görcsöny

249 M Ft
5 szoba
270 m²
Mohács
Eladó családi ház

Mohács

25 M Ft
4 szoba
120 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

149.9 M Ft
4 szoba
181 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

125 M Ft
6 szoba
230 m²
Siklós
Eladó családi ház

Siklós

270 M Ft
8 szoba
600 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

49.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Siklós, Felszabadulás utca
Eladó családi ház

Siklós

199 M Ft
7 szoba
600 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

49.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Magyarhertelend, Bokréta utca
Eladó családi ház

Magyarhertelend

30.5 M Ft
3 + 3 szoba
102 m²
Siklós, Külterület
Eladó családi ház

Siklós

61.5 M Ft
2 szoba
110 m²
Pécs, Meszesi lakóövezet, Pacca dűlő
Eladó családi ház

Pécs

16 M Ft
1 szoba
28 m²
Pécs, Kertváros, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Pécs

85 M Ft
6 szoba
185 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

78.74 M Ft
12 szoba
512 m²
Versend
Eladó családi ház

Versend

75 M Ft
3 szoba
123 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

65 M Ft
2 szoba
139 m²
Mohács, Szőlőhegy
Eladó családi ház

Mohács

32.99 M Ft
2 szoba
72 m²
Harkány
Eladó családi ház

Harkány

62.5 M Ft
10 szoba
184 m²
Bükkösd, Kossuth Lajos utca
Eladó családi ház

Bükkösd

16 M Ft
1 szoba
210 m²
Palotabozsok
Eladó családi ház