Oasis Residence

Eladó családi ház
Halásztelek

+ 17 kép 1/20
94 900 000 Ft94.9 M Ft 558 235 Ft/m2
2 + 1 szoba
170 m²
építés éve:1979

Részletes adatok

Telekméret: 575 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814314
Sohan Ágnes
Duna House - Halásztelek

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

 Kétgenerációs  családi ház  várja új lakóit ! Halásztelek központi részén csendes kis utcában eladó egy telken belül két ingatlan.Buszmegálló a közelben található. Jó a közlekedés Pest irányában.Könnyen megközelíthető a Spar illetve az Auchan is. Magán a telken két lakóház található , amely remek lehetőségeket tartógathat.Az 1 -es ingatlan világos tágas helyiségeket foglal magában ezáltal roppant kényelmes. Téli időszakban a kellemes meleget gázkazán illetve vegyestüzelési kazán biztosítja. Néhány évvel ezelőtt  cserélték a villanyvezetékeket.  Fürdőszoba a mellékhelyiséggel egy légtérben található. A 2-es ingatlan egy gyermekes családnak teljes mértékben tökéletes. Zuhanyzó a WC- vel egy helyiségben van jelen. Mindkét ingatlan külön  Gáz és Villanyórával rendelkezik , a vízóra az közös. Kedvező rezsiköltséggel lehet számolniAmennyiben felkeltette érdeklődését és szívesen  élne egy családias nyugodt környezetben.  Ne habozzon ! Hívjon bizalommal !
***** Ha Hitelt Venne Fel, Vegye Fel A Legjobbtól! Babaváró, CSOK, valamint személyre szabott ajánlatért hívjon, vagy küldjön e-mailt! *****

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Halásztelken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Halásztelek m² ár
558 e Ft
923 e Ft 40%
Ennek az ára
Halásztelek átlagár
94.9 M Ft m Ft
78.4 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Halásztelek

Eladó családi házak a környékről

Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

119.99 M Ft
5 szoba
130 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

169.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

120 M Ft
4 szoba
190 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

135 M Ft
4 szoba
156 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

120 M Ft
4 szoba
190 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Halásztelek, Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

156.9 M Ft
4 szoba
230 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

35 M Ft
2 szoba
20 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

189.9 M Ft
4 szoba
230 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

120 M Ft
4 szoba
190 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

195 M Ft
5 szoba
192 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

149.9 M Ft
5 szoba
255 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

224.5 M Ft
6 szoba
305 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Halásztelek
Eladó családi ház