Aerogate Homes

Eladó családi ház
Halásztelek

+ 17 kép 1/20
114 900 000 Ft114.9 M Ft 1 473 077 Ft/m2
4 szoba
78 m²
építés éve:2009

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 445 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 250
Nyegrutz Tibor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

KIZÁRÓLAG AZ INGATLANIRODÁNK KÍNÁLATÁBAN ELÉRHETŐ!

OTTHON START PROGRAM FELTÉTELINEK MEGFELELŐ, FIX 3%-OS, ÁLLAMI TÁMOGATÁSÚ LAKÁSHITELLEL MEGVÁSÁROLHATÓ INGATLAN!

Halásztelken újszerű és igényes ingatlanok szomszédságában, csendes kertvárosi övezetben, eladásra kínálok egy 2009-ben épült és 2023-ban esztétikailag felújított EGYSZINTES CSALÁDI HÁZAT.

Az telken kettő egyszintes különálló ingatlan található, egymástól teljesen szeparált bejáratokkal és telekrészekkel.
Az eladó ingatlan az utcáról nézve a telek hátsó részén helyezkedik el.

Az ikerházi lakás nettó hasznos alapterülete 78,77 m² , jelenlegi kialakítása szerint amerikai konyhás nappali-étkezővel, 3 db. hálószoba, fürdőszoba, WC, terasz valamint egy kamra helyiséggel rendelkezik.

Az ingatlan jogilag külön albetéttel (helyrajzi számmal) és társasházi alapító okirattal rendelkezik.

Szerkezetileg 30-as téglából épült, 5 cm dryvit szigeteléssel, fűtése és a melegvíz új gáz kombi cirkóról megoldott, műanyag 2 rétegű hő és hangszigetelt nyílászárók.

További információk: 1 db. inverteres Daikin klíma, redőny és szúnyoghálóval kiépítve, öntöző rendszer, fedett terasz, gépesített konyhával (az ár tartalmazza).

Saját telekrésze 445 m² amely szépen parkosított, 3 db. kocsibeállási lehetőséggel, a kertben található egy kisház is amely kb. 5 m²-es.

Tájolása: D-K-i, méretek és elrendezés az alaprajzon látható.

Tömegközlekedés: kb. 10-12 perces sétára.

Az ingatlan tehermentes, várható birtokba adás az adásvétel megkötésének napjától számított minimum 90 nap.

Amennyiben Önnek a vásárláshoz szüksége lenne hitelre (OTTHON START), babaváró kölcsönre, stb., kezdeményezheti a kapcsolatfelvételt bankfüggetlen hitelügyintézőinkkel, teljesen DÍJMENTESEN.

Az ingatlan részletes ismertetése és bemutatása, előre egyeztetett időpontban lehetséges, akár hétvégén is.
Bővebb információkkal kapcsolatban várom jelentkezését, keressen bizalommal a hét minden napján! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 390819

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Halásztelken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Halásztelek m² ár
1473 e Ft
933 e Ft -58%
Ennek az ára
Halásztelek átlagár
114.9 M Ft m Ft
131.2 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Halásztelek

Eladó családi házak a környékről

Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

129.9 M Ft
8 + 2 szoba
244 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

135 M Ft
4 szoba
156 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

145 M Ft
6 szoba
230 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

119.99 M Ft
5 szoba
130 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

224.5 M Ft
6 szoba
305 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

94 M Ft
4 + 1 szoba
130 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

195 M Ft
5 szoba
192 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

129.9 M Ft
8 + 2 szoba
244 m²
Halásztelek, Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

156.9 M Ft
4 szoba
230 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Halásztelek, Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

295 M Ft
7 + 2 szoba
589 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Budakeszi, Makkosmária