Metrodom

Eladó családi ház
Halásztelek

+ 17 kép 1/20
169 900 000 Ft169.9 M Ft 933 516 Ft/m2
4 szoba
182 m²
építés éve:2018

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 840 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Török Brigitta
Szi-We Otthona Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Fedezze fel álmai otthonát Halászteleken – tágas, 4 szobás ház várja Önt!

Ha egy igazán különleges otthont keresel, amely nemcsak a kényelmet, hanem a modern életstílust is megtestesíti, akkor ez a kiváló állapotú, ház tökéletes választás lehet számodra. Az ingatlan 182,8 nm-es alapterülettel rendelkezik, és egy tágas, világos nappalival várja új lakóit. A négy szobás elrendezés ideális lehetőséget kínál családoknak, baráti társaságoknak, akik hosszú távú gondolkodnak. A ház 3 fürdőszobával rendelkezik, így sosem kell sorban állnod a reggeli készülődés során. Az ingatlanban található beépített bútorok és szekrények nemcsak a praktikumot, hanem a stílust is biztosítják. A motoros redőnyök pedig nemcsak a kényelmet szolgálják, hanem a biztonságot is, hiszen a riasztórendszernek köszönhetően mindig nyugodtan alhatsz. A környék ellátottsága kiváló, hiszen minden fontos szolgáltatás, mint boltok, iskolák és egészségügyi intézmények könnyen elérhetőek. A közlekedés is kitűnő, legyen szó autós vagy tömegközlekedési lehetőségekről. A csendes, rendezett kert és a kertkapcsolatos lakás ideális helyszínt biztosít a pihenésre, kikapcsolódásra, összejövetelekre. Az ingatlan ráadásul akadálymentesített, így mindenki számára könnyen megközelíthető. A ház fűtése elektromos cirkóval megoldott, amely gazdaságos és környezetbarát megoldást kínál. Ha bármilyen kérdésed van, vagy szeretnéd megtekinteni ezt a csodás ingatlant, ne habozz! Az ingatlanpiac gyorsan változik, és ez a lehetőség nem tart örökké. Kérlek, fordulj hozzám bizalommal, és segítek mindenben, amire szükséged van ahhoz, hogy megtaláld álmaid otthonát!

Halásztelek a Csepel-sziget északi részén, a Duna bal partján található, annak Érddel átellenes oldalán. Dél felől a tököli repülőtér határolja.
Az M0-s autóútról Lakihegy érintésével közelíthető meg, az 5101-es úton; területét érinti még az 5102-es is.
A Csepel-sziget déli csúcsának három, Ráckevétől délre eső faluját leszámítva a sziget egyetlen olyan települése, amely csak közúton közelíthető meg, kötött pályás közlekedéssel (HÉV-vel) nem.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Adatbázisunkban további több ezer ingatlanból választhatsz, hívj bizalommal, hogy megtaláljuk a legmegfelelőbbet!
Hitelre van szükséged? Teljes körű és díjmentes hitel-ügyintézéssel, biztosításkötéssel áll rendelkezésére szakértő kollégánk. Kérd személyre szabott ajánlatunkat!

Referencia szám: H491505

Hirdetés feltöltve: 2024. 09. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Halásztelken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Halásztelek m² ár
934 e Ft
951 e Ft 2%
Ennek az ára
Halásztelek átlagár
169.9 M Ft m Ft
133.8 m Ft -27%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Halásztelek

Eladó családi házak a környékről

Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

169.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

119.99 M Ft
5 szoba
130 m²
Halásztelek, Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

156.9 M Ft
4 szoba
230 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

35 M Ft
2 szoba
20 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

94.9 M Ft
2 + 1 szoba
170 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

224.5 M Ft
6 szoba
305 m²
Halásztelek, Arany János utca
Eladó családi ház

Halásztelek

224.5 M Ft
6 szoba
305 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

179 M Ft
7 szoba
280 m²
Halásztelek
Eladó családi ház

Halásztelek

120 M Ft
4 szoba