BAM Living

Eladó családi ház
Hajdúszoboszló

+ 7 kép 1/10
107 000 000 Ft107 M Ft 792 593 Ft/m2
3 + 1 szoba
135 m²
építés éve:1984

Részletes adatok

Telekméret: 750 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 604
Bavalics Erzsébet
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Hajdú-Bihar vármegyében, Hajdúszoboszlón, központhoz közel, eladásra kínálunk egy 134 négyzetéter alapterületű, két szintes családi házat mely egy 750nm-es telken épűlt 1984-ben beton alapon, tégla falazattal. A telken korábban épűlt, egy mai napig lakható állapotú másfél szobás, összközműves tégla falazatú melléképület. A két ingatlan folyamatos felújításokon esett át az évek során. Külön mérőórákkal ellátott, a vízóra kivételével, ezáltal sok lehetőség rejlik az ingatlanban, két család vagy albérlők részére is használhatóak vagy bármilyen vállalkozás működtetésére. Nyílászárók műanyagra lettek cserélve, a nagy épületben gáz-cirkó fűtés van, a melléképületben gáz-konvektor és egy hűtő-fűtő klíma biztosítja a ház melegét. Továbbá nyárikonyha és garázs is van a melléképületben melyek szintén biztosítják a lakók életét. Az udvaron 12 gazdagon termő gyümölcsfa látja el a családot. OtpBank hátterével Otthon Start Hitelprogram, Csok, Babaváró és személyreszabott lakáskölcsönök ügyintézése irodánkban sorbanállás nélkűl. M326065

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Hajdúszoboszlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúszoboszló m² ár
793 e Ft
787 e Ft -1%
Ennek az ára
Hajdúszoboszló átlagár
107 M Ft m Ft
115.6 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúszoboszló

Eladó családi házak a környékről

Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

129 M Ft
8 szoba
300 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99.9 M Ft
13 szoba
420 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

159.9 M Ft
5 szoba
200 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

119 M Ft
10 szoba
431 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

189.99 M Ft
8 szoba
420 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

269 M Ft
12 szoba
400 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

209 M Ft
9 szoba
320 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

72 M Ft
4 + 1 szoba
180 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

61.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

61.9 M Ft
3 szoba
108 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház