Oasis Residence

Eladó családi ház
Hajdúsámson

+ 4 kép 1/7
53 000 000 Ft53 M Ft 815 385 Ft/m2
3 szoba
65 m²
építés éve:1969

Részletes adatok

Telekméret: 2631 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234139
Vajna Nikolett
Álomház Doktor Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy hangulatos családi ház Hajdúsámson-Martinka csendes részén, amely kiváló választás lehet azok számára, akik nyugalmat és zavartalan pihenést keresnek.

Az ingatlan nappali +2 szobával és több, mint 2000 m2-es kerttel rendelkezik, így tökéletes hely a család minden tagja számára.

Az árnyékos fák és virágzó kert ideális helyszínt biztosít a kikapcsolódáshoz és a szabadidős tevékenységekhez.Az ingatlan felújítandó, ezáltal remek lehetőséget kínál az új tulajdonosoknak, hogy saját ízlésükre és igényeikre szabott otthont hozzanak létre.

A rengeteg potenciállal rendelkező ház így lehetőséget ad arra, hogy az új tulajdonosok megvalósíthassák álmaik otthonát a nyugalom szigetén.
A házhoz tartozó garázsok elegendő helyet kínálnak több autó számára, mellyel biztonságos és védett parkolási lehetőséget biztosít az ingatlanon belül.
Az ingatlan lakótere 66 m², de melléképületek is tartoznak hozzá, köztük egy nyári konyha, valamint egy műhely, amely kreatív hobbi vagy barkácsolási projektek megvalósítására nyújt lehetőséget.

Irányár: 53.000.000 Ft

Várom a hÍvását!

Vajna Nikolett DH
06305175917

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Hajdúsámsonon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúsámson m² ár
815 e Ft
678 e Ft -20%
Ennek az ára
Hajdúsámson átlagár
53 M Ft m Ft
59.5 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúsámson

Eladó családi házak a környékről

Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

21.4 M Ft
2 szoba
50 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

50 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

36.99 M Ft
3 szoba
53 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

64.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

89 M Ft
4 szoba
103 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

67 M Ft
4 szoba
81 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

36.99 M Ft
3 szoba
53 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

70 M Ft
3 szoba
0 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

125 M Ft
4 szoba
135 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

36.99 M Ft
3 szoba
53 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

150 M Ft
4 szoba
155 m²