Oasis Residence

Eladó családi ház
Hajdúsámson

+ 15 kép 1/18
82 900 000 Ft82.9 M Ft 460 556 Ft/m2
3 szoba
180 m²

Részletes adatok

Telekméret: 927 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 531
Capella Vip Ingatlan
Debthouse

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Hajdúsámson belvárosában eltolt szintes téglaépítésű családi ház eladó!

Nettó 180 m2
920 m2 telek
Elől-hátul terasz
Garázs
Gondozott kert beállt gyümölcsössel

Ház jellemzői:
Szuterén:
Nyári konyha (15 m2)
Garázs (15 m2)
Kazánház vegyestüzelésű kazánnal
Földszint:
Előtér (4 m2)
Wc (2 m2)
Tároló (2 m2)
Nappali-étkező-konyha (30 m2)
szint:
2 szoba (16 m2)
Előtér (3 m2)
Fürdőszoba (5 m2)
szint:
2 szoba (14 m2)
Előtér (3 m2)
szint
Még 2 szoba, vizes helyiség kialakítható

Téglaépítésű, eltolt szintes
Fűtése: vegyestüzelésű kazán, de könnyen átalakítható gázfűtéssé (a gáz a házba be van vezetve)
Tyúkól, disznóól, tároló
Központi helyen helyezkedik el
A városban minden megtalálható: bölcsőde, óvoda, iskola, gimnázium, boltok (Lidl, Penny, Rossmann, Tedi, kisebb boltok), posta, orvosi rendelő, gyógyszertárak
Akár bútorzattal is eladó
Per- és tehermentes

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Hajdúsámsonon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúsámson m² ár
461 e Ft
678 e Ft 32%
Ennek az ára
Hajdúsámson átlagár
82.9 M Ft m Ft
59.5 m Ft -39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúsámson

Eladó családi házak a környékről

Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

64.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

89 M Ft
4 szoba
103 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

26 M Ft
2 szoba
60 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

70 M Ft
3 szoba
0 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

36.99 M Ft
3 szoba
53 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

50 M Ft
3 szoba
71 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

36.99 M Ft
3 szoba
53 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

21.4 M Ft
2 szoba
50 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

175 M Ft
7 szoba
415 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

26 M Ft
2 szoba
60 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

89 M Ft
4 szoba
103 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

67 M Ft
4 szoba
81 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

89 M Ft
4 szoba
103 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

64.89 M Ft
4 szoba
0 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Hajdúsámson