Seven Pearl

Eladó családi ház
Hajdúsámson

+ 7 kép 1/10
89 000 000 Ft89 M Ft 809 091 Ft/m2
3 szoba
110 m²
építés éve:2005

Részletes adatok

Telekméret: 1055 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Tréki-Simonyi Anett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Hajdúsámson közkedvelt részén, Sámsonkert csendes, családbarát környezetében kínálunk megvételre egy egyedi tervezésű, 110 m²-es családi házat, 1055 m²-es telken.

Az ingatlan ideális választás családok számára, akik nyugodt környezetben, mégis városközeli elhelyezkedéssel szeretnének élni.

Főbb jellemzők:

- Tágas, élhető otthon

- 110 m² lakótér
- óriási nappali-étkező
- 2 hálószoba
- galéria
- Praktikus elrendezés, jól alakítható terek

- Saját kert + medence lehetősége

- 1000 m²-es telek
- Ideális kertészkedéshez, pihenéshez vagy családi programokhoz
- Medencés kialakítás – tökéletes nyári kikapcsolódás

- Komfort minden évszakban

- Gázcirkó fűtés
- Klímaberendezés a nyári hőség ellen

- Parkolás és tárolás

-Garázs, amelyben egy autó kényelmesen elfér
- Pince

- Személyre szabható otthon

Normál állapot – saját ízlés szerint alakítható, formálható

Elhelyezkedés:

Sámsonkert az egyik legkedveltebb városrész azok számára, akik a csendes, zöld környezetet keresik, mégis fontos számukra a gyors elérhetőség.

- Debrecen könnyen megközelíthető
- Biztonságos, nyugodt környék
- Közelben boltok, iskola, alapvető szolgáltatások

Extra lehetőség:
Igény esetén a szomszédos telek is megvásárolható, így akár további bővítésben vagy befektetésben is gondolkodhat!

Kinek ajánljuk?
Azoknak, akik egy tágas, kertkapcsolatos otthont keresnek, ahol a nyugalom, a természet és a családi élet valóban középpontba kerül.

Ne hagyja ki ezt a lehetőséget!
Hívjon bizalommal, és tekintsük meg együtt új otthonát!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás családi házak ára Hajdúsámsonon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúsámson m² ár
809 e Ft
657 e Ft -23%
Ennek az ára
Hajdúsámson átlagár
89 M Ft m Ft
60.9 m Ft -46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúsámson

Eladó családi házak a környékről

Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

50 M Ft
3 szoba
71 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

79.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

21.4 M Ft
2 szoba
50 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

26 M Ft
2 szoba
60 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

64.89 M Ft
4 szoba
0 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

26 M Ft
2 szoba
60 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

150 M Ft
4 szoba
155 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

36.99 M Ft
3 szoba
53 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

93 M Ft
4 szoba
0 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

150 M Ft
4 szoba
155 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

33.99 M Ft
2 szoba
60 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház