Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Hajdúsámson

+ 6 kép 1/9
118 000 000 Ft118 M Ft 929 134 Ft/m2
3 szoba
127 m²
építés éve:1998

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 889 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234119
Muszka Sándor Vince
Duna House Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecentől 20 km-re Hajdúsámson városában az új részen eladó ÚJSZERŰ 127 nm-es családi ház, nagy épített úszómedencével, 53 nm-es garázzsal, térkövezet udvarral, 889 nm-es parkosított telken!

Helyiségei:
- amerikai konyhás nappali, 3 szoba, fürdő, wc, gardrób, előszoba, kamra,
- nagy garázs, 2 nagy fedett zárt terasz, úszómedence 8 x 4 m

Főbb jellemzői:
- fél luxus rendszerű ingatlan
- betonalappal készült
- falazata SILIK 30 as falazó szilikát blokk
- födémszerkezet fagerendás (kiváló)
- tetőn cserépfedés (újszerű)
- a ház jó elrendezésű élhető terekkel
- külső nyílászárók hőszigetelt műanyagok 3 rétegű üvegezéssel
- redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt
- klíma hűtő-fűtő (DAIKIN A+++) japán technológia
- fűtés: gázkazán, padlófűtéssel
- parketta laminált (kis állatbarát)
- keleti és - nyugati tájolás a nap szinte teljesen körbejárja
- kertben található egy nagyméretű medence és napozóhely
hőszivattyús fűtéssel-hűtéssel, vízforgatóval és vegyszeradagolóval
- gyönyörű gondozott kerttel rendelkezik- öntöző rendszeres
- garázs fűtött, elektromos kapuval ellátott
- a ház eleje az utcán szépen kialakított rendszerű (térkövezet)

- Érdemes megnézni, kellemes nyugtató érzést áraszt.

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, akár hétvégén is szívesen fogadom hívását.

118000000 Ft

Referencia szám: HZ036857-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás családi házak ára Hajdúsámsonon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Hajdúsámson m² ár
929 e Ft
657 e Ft -41%
Ennek az ára
Hajdúsámson átlagár
118 M Ft m Ft
60.9 m Ft -94%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Hajdúsámson

Eladó családi házak a környékről

Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

70 M Ft
3 szoba
0 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

64.9 M Ft
3 szoba
0 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

26 M Ft
2 szoba
60 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

67 M Ft
4 szoba
81 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

26 M Ft
2 szoba
60 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

21.4 M Ft
2 szoba
50 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

36.99 M Ft
3 szoba
53 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Hajdúsámson
Eladó családi ház

Hajdúsámson

26 M Ft
2 szoba
60 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen